comScore

Galatasaray Galatasaray

Bafetimbi Gomis'ten anlamlı ziyaret

30 Mart 2018, Cuma 18:01

Galatasaray'ın Fransız futbolcusu Bafetimbi Gomis, kanser tedavisi gören çocukları ziyaret edip onlara hediyeler dağıttı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Fransız futbolcusu Bafetimbi Gomis, özel bir hastanede Çocuk Kliniği ve Onkoloji Bölümü'nü ziyaret etti. 

GOMİS'TEN ÇOCUKLARA ZİYARET
Türkiye'ye geldiği günden bu yana gerek oynadığı futbolla gerekse de sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle büyük takdir toplayan Galatasaray'ın yıldızı Bafetimbi Gomis, daha önce İstanbul ve Fransa'da yaptığı ziyaretlerin ardından bugün de özel bir hastanede Çocuk Kliniği ve Onkoloji Bölümü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. 

5 aylıktan 14 yaşına kadar tedavi gören çocukların odalarını tek tek ziyaret eden Gomis, çocuklarla sohbet ederken, forma ve atkı hediye etti. Gomis ayrıca çocuklar için günün anlam ve önemi hatırasına bir de pasta kesti. 

BAFETİMBİ GOMİS İMZA DAĞITTI

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Bafetimbi Gomis dün de sarı-kırmızılı taraftarlar ile buluşmuşyu. Yıldız futbolcu, düzenlenen imza gününde sevenlerine imza dağıtmıştı. Saat 15.00'te başlayan ve bir saatte bitmesi planlanan imza günü taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle 2 saati aşkın bir sürede tamamlandı. Gomis, 2 binden fazla ürünü imzaladı ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Çocuklara ve tekerlekli sandalye ile imza gününe gelen taraftarlara özel ilgi gösteren Bafetimbi Gomis, bazı taraftarlarla da Fransızca konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.