comScore

Galatasaray Galatasaray

Bafetimbi Gomis'ten alkışlanacak ziyaret! 'Bir baba olarak...'

10 Kasım 2017, Cuma 14:35
Bafetimbi Gomis'ten alkışlanacak ziyaret! 'Bir baba olarak...'

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Bafetimbi Gomis,kan kanseri hastalığı olan lösemi hastası çocukları ziyaret etti. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Süper Lig'de sürdürdüğü liderlikte 11 goll 3 asistlik katkı sunan Bafetimbi Gomis, milli arada alkışlanacak bir ziyaret gerçekleştirdi.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Bafetimbi Gomis, Sarı-Kırmızılı takımla yaptığı sabah antrenmanından sonra Bahçelievler Medical Park'ta kanser hastası çocukları ziyaret etti.
Kanser hastası çocuklara moral verenn Bafetimbi Gomis, onlarla keyifli vakit geçirmek için çaba sarfetti. Ziyaretin ardından hastanenin basın toplantısında soruları yanıtlayan Bafetimbi Gomis, Galatasaray'ın bir elçisi olarak geldiğini söyledi.


Bafetimbi Gomis'in lösemi hastalarına ziyaret


Fransız oyuncu, "Galatasaray'ın bir elçisi olarak buraya geldim. Galatasaray dostluk, yardımseverlik demektir. Türkiye'de insanlar bana çok yardımcı oluyor. Ben de buna karşılık olarak çocuklara yardım etmek istedim. Bir baba olarak çocukların değerini çok iyi biliyorum. Burada çocukların eksiklerini belirleyip ona göre yardımda bulunmak istiyorum" diye konuştu.

Bafetimbi Gomis, lösemili çocuklarla birlikte pasta kesip fotoğraf çektirdi. Yıldız golcü, çocuklara Galatasaray forması hediye etti.Gomis, gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretin ardından Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nden ayrıldı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)