comScore

Galatasaray Galatasaray

Badou Ndiaye'ye 18 milyon Euro'luk teklif var mı?

02 Ocak 2018, Salı 15:58
Badou Ndiaye'ye 18 milyon Euro'luk teklif var mı?

Galatasaray'ın Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye'ye bir Çin Ligi ekiplerinden 18 milyon Euro'yu bulan bir teklif yapıldığı iddia edilmişti.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın sezon başında Osmanlıspor'dan 7.5 milyon Euro peşin ve bonuslarla birlikte toplamda 10 milyon Euro'yu bulan bir transfer bedeli ile kadrosuna kattığı Badou Ndiaye için Çin Ligi ekiplerinden 18 milyon Euro'luk transfer teklifi olduğu iddia edilmişti.

Galatasaray'ın Badou Ndiaye gerçekçeklerine FutbolArena ulaştı.


Galatasaray'da Badou Ndiaye'ye teklif var mı?


Galatasaray'da ligin ilk yarısında sınıfı geçen isimlerden biri olan Badou Ndiaye'yi, bir Çin kulübünün istediği ve oyuncunun kontratındaki 18 milyon euroluk serbest kalma bedelini de ödemeye hazır olduğu iddia edilmişti.
''EĞER TEKLİF GELİRSE HOCA İLE KONUŞURUZ''

Bu önemli transfer iddiası hakkında Galatasaray Yöneticileri, FutbolArena'ya konuştu ve "Badou Ndiaye için bize gelen resmi ya da gayri resmi herhangi bir teklif yok. Menajerinin bu konuda bize verdiği herhangi bir bilgide olmadı. Eğer teklif gelirse o zaman Fatih hoca ile konuşup oturur, düşünürüz. Ancak şu anda Ndiaye için ne Çin'den ne de başka bir ülkeden teklif gelmedi"


Badou Ndiaye'nin Galatasaray Performansı


Sezon başından beri Galatasaray forması ile 16 karşılaşmada 1.385 dakika süre alan Badou Ndiaye bu süreçte takımı adına 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)