comScore

Galatasaray Galatasaray

Badou Ndiaye için Stoke City'den teklif geldi mi? İşte yanıtı

11 Ocak 2018, Perşembe 15:21
Badou Ndiaye için Stoke City'den teklif geldi mi? İşte yanıtı

Galatasaray'ın Senegalli orta alan oyuncusu Badou Ndiaye için Stoke City'nin transfer teklifi yaptığı iddia edilmişti. FutbolArena, yetkililere ulaşarak bu konuda net bir bilgiye ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Badou Ndiaye'ye trnasfer teklifi gelip gelmediği ortaya çıktı. Sezon başında da Badou Ndiaye'yi kadrosuna katmak isteyen İngiliz kulübünün Galatasaray'a 20 milyon euro teklif ettiği iddia edilmişti. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

İngiliz basınının iddiası ses getirirken Galatasaray kulübünden FutbolArena'ya bu konuda açıklama geldi.


Galatasaray, Ndiaye'yi satacak mı?


Stoke City'nin, Ndiaye için 20 milyon euro teklif ettiği iddiasına yöneticiler " Stoke City'den Galatasaray Kulübüne gelen herhangi bir resmi teklif yok. Biz Ndiaye'yi kadromuza kattığımız dönemde Stoke City'de talipti. Ancak şu anda bize resmi ya da menajerler aracılığı ile böyle bir teklif gelmedi"
21. şampiyonluk hedefinde as oyuncuları için üst düzey bir teklif olmadıkça değerlendirmeye almayacak olan Galatasaray Kulübü, İngilizlere açık kapı bırakmadı.
 

Badou Ndiaye, Galatasaray'da kaç gol attı?


Sezon başından beri Galatasaray forması ile 16 karşılaşmada 1.385 dakika süre alan Badou Ndiaye bu süreçte takımı adına 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)