comScore

Galatasaray Galatasaray

Babel'den şampiyonluk sözleri! 'Mücadele edeceğiz'

08 Nisan 2021, Perşembe 11:31
Babel'den şampiyonluk sözleri! 'Mücadele edeceğiz'

Galatasaray'da Karagümrük maçının hazırlıkları devam ederken Ryan Babel idman öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da Ryan Babel bugün gerçekleştirilen antrenman öncesi açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk yarışıyla ilgili konuşan Hollandalı futbolcu, "Artık hata yapma lüksümüz yok. Ben hem kendime hem de takımıma güveniyorum." dedi.

"HATA YAPMA LÜKSÜMÜZ YOK"
"Futboda her şey olabilir. Önümüzde birçok maç var. daha önce bu tür süreçlerden geçtik. Bu zamana kadar çok fazla hata yaptık. Artık hata yapma lüksümüz yok. Ben hem kendime hem de takımıma güveniyorum. Yapmamız gereken bundan sonra hiç maç kaybetmeden sonuna kadar devam etmek."

"TAKIMA OLAN GÜVENİM SONSUZ"

"Futbol enteresan bir oyun. Çok zor bir maçı kazanırken, rahat kazanacağınızı düşündüğünüz maçı kaybedebiliyorsunuz. Benim için her maç önemli. Kağıt üzerinde hiçbir takımı değerlendirmiyoruz. Takımıma olan güvenim sonsuz. Önümüzde birçok maçımız var. Umarım istediğimiz sonuçlarla ayrılırız. Arkadaşlarımın kalitesine güveniyorum."

"HAKEMLER HAKKINDA KONUŞURSAM CEZA ALIRIM"

"Hakemler her zaman tartışılıyor. Benim bu konu hakkında konuşmam çok doğru olmaz. Dürüstçe duygularımı söylersem muhtemelen ceza alırım. Doğru bir gözle maçları izliyorsanız zaten olanları görüyorsunuz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"