comScore

Galatasaray Galatasaray

Babel'den Beşiktaş ve Galatasaray itirafları! 'Henüz işe yaramadı'

09 Ekim 2019, Çarşamba 16:29
Babel'den Beşiktaş ve Galatasaray itirafları! 'Henüz işe yaramadı'

Ryan Babel, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında ülke basınına dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da forma giyen Ryan Babel, sarı kırmızılı takımda alınan olumsuz sonuçlar ve Beşiktaş geçmi hakkında Hollanda basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Ryan Babel'den Galatasaray ve Beşiktaş açıklamaları


Galatasaray'ın yıldızı Ryan Babel, Hollanda'da yayın yapan Voetbal International dergisine Türkiye kariyerini anlattı.

GALATASARAY KARİYERİN NASIL GİDİYOR?
"İyi durumdayım, pek çok maça çıktım. Takımdan birçok oyuncu ayrıldı, yeni transferler yapıldı. Herkesin adapte olması biraz zaman alıyor. Aynı zamanda puan kaybetmememiz bekleniyor. İşler istediğimiz gibi gitmiyor. Harika oyuncularla harika bir takımız ama henüz işe yaramadı. Olmamız gereken nokta burası değil. Tepkiler var ama şahşen çabuk pes eden biri değilim. Türkiye'de rekabetin nasıl ilerlediğini biliyorum. Endişelenmiyorum. Çok kaliteli oyuncularımız var, kesinlikle bu durumu aşacağız."

BEŞİKTAŞ GEÇMİŞİN NEDENİYLE TACİZ EDİLİYOR MUSUN?

"Hayır, şimdiden kabullenildi. Taraftarların eski takımıma saygı duyduğunu düşünüyorum. Tabii ki bu durumu sinir bozucu bulanlar var ama sonradan pişman olan taraftarlardan çok mesaj aldım. İki büyük kulüpten bahsediyoruz, Galatasaray'ı biraz daha büyük gördüklerini söyleyebiliriz. Bunu fark ediyorsunuz. Ancak iki takım da işler yolunda gitmezse oyuncular zor dönemler yaşar."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)