comScore

Galatasaray Galatasaray

Ayhan Akman: 'Fenerbahçe'ye 6-0 yenildiğimiz maçtan sonra...'

01 Mart 2018, Perşembe 20:36

Galatasaray'ın, Fenerbahçe'ye Kadıköy'de 6-0 kaybettiği maçtan yılllar sonra, Ayhan Akman o sezona dair rahmetli Başkan Özhan Canaydın ile ilgili anısını anlattı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcusu ve aynı zamanda antrenörlerinden Ayhan Akman, beIN Sports'a konuk oldu. Sarı Kırmızılı takımda futbol oynadığı dönemde rahmetli Başkan Özhan Canaydın ile Fenerbahçe anısını anlatan Ayhan Akman, Kadıköy'de 6-0 kaybettikleri maça değindi. 

 

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 yendiği maç


Fenerbahçe'nin Galatasaray'a karşı Kadıköy'de 6-0 kazandığı tarihi maçla ilgili olarak Ayhan Akman o sezon rahmetli Başkan Özhan Canaydın ile ilgili anısını anlattı. 
"KUPA FİNALİNDE YENERSEK HAKKINI ÖYLE HELAL EDECEKTİ"

Rahmetli Özhan Canaydın Başkanımız yönetiminde, Fenerbahçe stadından ağır bir yenilgiyle ayrılmıştık. Skoru söylemeye gerek yok. Rahmetli Canaydın, Türkiye Kupası finali öncesinde mutlak kazanmamız gerektiğini ve hakkını ancak böyle helal edeceğini söylemişti. Duygu yoğunluğu çok yüksekti. Ağır yenilgi sonrasında bir an önce o maçın gelmesini isterseniz.

"ÇOK İYİ HAZIRLANMIŞTIK MAÇA"

Biz de o maça iyi hazırlandık. O maçın sonunda Fenerbahçe'ye karşı Türkiye Kupası finalini almak çok önemliydi. Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.