comScore

Galatasaray Galatasaray

Aydın Cingöz İle Transfer Arenası (14 Haziran 2019)

14 Haziran 2019, Cuma 22:05
Aydın Cingöz İle Transfer Arenası (14 Haziran 2019)

Transferin kalbi FutbolArena TV'de atılıyor. Aydın Cingöz ile Transfer Arenası Programı başladı. 4 büyükler ve Anadolu takımlarından transfer gelişmeleri FutbolArena TV'de. 

FutbolArena - Transferin kalbi FutbolArena TV'de yayınlanan Transfer Arenası programında atıyor. 4 büyüklerin transferlerinden ve Anadolu kulüplerinden birçok muhabirimizin canlı yayında aktaracağı özel haberlerlrden ilk haberdar olmak için Transfer Arenası programından öne çıkanlar. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Banega, Babel, Şener, Vedat Muriqi transferleri


Galatasaray'ın transfer gündemini Ali Naci Küçük, canlı yayında FutbolArena TV'de değerlendiriyor. 

"VEDAT MURİQİ İÇİN SON TEKLİF 3 MİLYON EURO"
Rizespor kapıyı 10 milyon euro'dan açtı. 7 milyon euro'ya indi. Galatasaray ile görüşmelere 2.5 milyon euro başladı. 2 hafta önce Abdurrahim Albayrak, 3 milyon euro sundu. O günden bugüne kadar artış olmadı. 

"ŞENER VE BABEL BİTTİ"

Galatasaray şu anda transfer sezonu başlamadan iki transferi bitirdi. Şener ve Babel önümüzdeki yıl Galatasaray forması giyecek. Babel yıllık 2.5 milyon euro + imza parası. 

"BANEGA'DA PAZARLIKLAR SÜRÜYOR"

Banega transferinde Galatasaray futbolcuya yaptığı teklifi 3 milyon euro'ya çıkardı. Ndiaye'nin ayrılığı sonrasında Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi seviyesinde tecrübeli bir orta saha istiyor. Banega bu listede en üt sıralarda bulunan futbolculardan birisi. Sevilla 7 milyon euro istiyordu. Galatasaray'ın teklifi 5 milyon euro. Banega, İspanya'da 2.2 milyon euro kazanıyor. Banega yıllık 3.5 milyon euro net garanti para istedi Galatasaray'dan. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Kolarov transferi


Fenerbahçe'nin transfer gündemini canlı yayında FutbolArena TV'de yorumlayan Senad Ok şunları söyledi:

Kolarov için Fenerbahçe 1+1 yıl teklif etti. Kolarov ise 3 yıl istiyor. Diğer konu bonservis. Fenerbahçe'nin bonservis ödemesi zor. Bu transferi yürüten isim Mirsad Türkcan. Mirsad Türkcan'ın Roma ile ilişkileri kuvvetli çünkü. Mirsad Türkcan'ın kulüple olan ilişkileri sayesinde bonservis sorununun çözülebileceği kaydedildi. Türkiye ve kulübe yakın kaynaklardan aldığım bilgilerde bu transferin olma ihtimalinin yüksek olduğu söylendi. 

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.