comScore

Galatasaray Galatasaray

Avrupa'da Fatih Terim manşetlerde

24 Mart 2020, Salı 10:11
Avrupa'da Fatih Terim manşetlerde

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüs salgınına yakalanmasının ardından Avrupa basını da bu haberi takipçileriyle paylaştı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve hastanede tedavi altında olduğunu duyurdu. Terim'in bu paylaşımı sonrası Avrupa basını da bu haberi okuyucularıyla duyurdu.

MARCA: "FATİH TERİM'İN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI"
İspanya'nın önde gelen gazetelerinden Marca, Fatih Terim'in Koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili yayınladığı haberde, "Avrupa'da maçların en son ertelenen liglerinden biri olan Türkiye Süper Lig'de, ülkenin önemli teknik direktörlerinden Fatih Terim'in Koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Terim, kendisine ait sosyal medya hesabından test sonuçlarının pozitif çıktığını fakat şu anda hastanede olduğunu ve durumunun iyi olduğunu belirtti." ifadelerine yer verdi. 

L'EQUIPE: "TERİM'İN COVID-19 TESTİ POZİTİF"

İtalyan basınından La Gazzetta dello Sport, Fatih Terim'in "Hastanede emin ellerdeyim, endişelenmeyin" sözlerini manşete taşıyarak haberi paylaştı. Fransız basınından L'Equipe, "Fatih Terim'in Covid 19 testi pozitif çıktı" manşetini atarken, Portekiz'den A Bola, "Fatih Terim, Covid-19'a yakalanan son isim oldu" başlığıyla haberi duyurdu.

Hollanda basınından Voetbalzone, Abdurrahim Albayrak'ın ardından Fatih Terim'in de koronavirüse yakalandığını belirtti. Alman Bild Gazetesi de deneyimli teknik adamın Covid-19 tetinin pozitf olduğunu takipçileriyle paylaştı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)