comScore

Galatasaray Galatasaray

Aston Villa resmen açıkladı! Mbaye Diage transferi

08 Ağustos 2019, Perşembe 16:43
Aston Villa resmen açıkladı! Mbaye Diage transferi

Aston Villa'nın menajeri Dean Smith transfer dönemini kapattıklarını açıklayarak Mbaye Diagne transferinin söz konusu olmadığını ilan etmiş oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Mbaye Diagne konusunda sıcak gelişmeler yaşandı. Aston Villa menajeri Dean Smith, İngiltere Premier Lig'in son transfer gününde başka bir takviye yapmayacaklarını duyurdu. Dean Smith yeni sezona hazır oldukları mesajını verdi.
 

Diagne Aston Villa'ya transfer olacak mı?


Aston Villa'nın menajeri Dean Smith, takımının Cumartesi günü Tottenham'a karşı çıkacağı kadrodan memnun olduğunu ve transferi kapattıklarını açıkladı. Mbaye Diagne ile anılan Aston Villa, böylelikle Senegalli golcüyü transfer etmeyeceklerinin mesajını vermiş oldu.

İngiltere Premier Lig ekibi Aston Villa transfer dönemini resmen kapattı. Aston Villa'nın menajeri Dean Smith yaz transfer döneminde oluşturulan kadrosundan memnun olduğunu ifade ettti. Kasımpaşa'dan Trezeguet'i transfer eden Aston Villa'nın Mbaye Diagne'yi de alarak ikiliyi yeniden bir araya getireceği konuşuluyordu.
 

Diagne, Spartak Moskova'ya transfer olacak mı?


Mbaye Diagne için Spartak Moskova kulübü devreye girdi. Rus ekibinin Diagne'nin menajeri ile görüşerek oyuncunun ücreti ve bonservisi ile alakalı bilgi aldı. Ancak Senegalli futbolcunun Galatasaray'dan daha iyi şartlarda bir kontrat imzalamak istemesi, Rusların maliyetini yüksek bulmasına neden oldu. Diagne'nin yıllık 3 milyon euro talep ettiği ve Galatasaray'ın da istediği 13 milyon euroluk bonservis bedeli sonrası Moskova ekibinin ' Biz bu rakamlara çıkamayız' yanıtı verdiği öğrenildi. ve ardından lisansının çıkarılması bekleniyor. 
Sarı kırmızılılarla ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!