comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan transfer açıklaması

13 Kasım 2017, Pazartesi 14:37
Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan transfer açıklaması

Arda Turan'ın adı son günlerde yeniden Galatasaray ile anılmaya başlarken milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut önemli bir açıklamada bulundu.

FutbolArena - Arda Turan'ın adı Galatasaray ile anılmaya devam ederken ünlü futbolcunun menajeri Ahmet Bulut transfer dedikodularına ilişkin net bir açıklama yaptı.


Ahmet Bulut'tan Arda Turan açıklaması


Galatasaray'a devre arasında 1.5 yıllığına kiralık olarak geleceği yazılan Arda Turan'ın Barcelona'daki geleceğiyle ilgili oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, A Spor'a konuştu.

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, milli futbolcunun sözleşmesindeki serbest kalma bedelinin 40 milyon Euro olduğunu ve Türkiye'ye dönme ihtimali bulunmadığını açıkladı.
 

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde son dakika gelişmesi


Galatasaray Arda Turan sesleri her geçen gün daha da fazla yükselirken, FutbolArena bu konuyu sarı kırmızılı yönetim ve yıldız oyuncuya sordu. Arda Turan, Galatasaray ile anlaştığı yönündeki iddialara öncelikle olumsuz yanıt verdi ve "Şu anda böyle bir şey yok" dedi.
''ARDA TURAN İLE KISA VADE İÇİN PLANLARIMIZ YOK''

Galatasaray yöneticileri ise "Arda Turan'ın transferi şu anda gündemimizde yok. Kendisi değerli ve Galatasaray adına önemli, özel bir oyuncu. Fakat arda üzerine kısa vade için planlarımız yok" ifadesini kullandılar.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)