comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'ın Galatasaray'a transferinde neler yaşanıyor?

31 Aralık 2019, Salı 00:09
Arda Turan'ın Galatasaray'a transferinde neler yaşanıyor?

Arda Turan'ın Galatasaray transferi dışında Fatih Terim ile tecrübeli futbolcu arasında yaşanan süreç, yönetimin düşüncesi ve diğer tüm ayrıntılar FutbolArena'da. 

FutbolArena - Arda Turan Galatasaray'a geri dönecek mi? Sarı kırmızılı takımda günlerdir gündemde olan Arda'nın geri dönüş süreciyle alakalı son olarak teknik direktör Fatih Terim, Antalyaspor maçının ardından basın toplantısında, "Arda'nın futbolu Galatasaray'da bırakmasını isterim. Biri hak edecekse bu Arda'dır." ifadelerini kullandı. 


Galatasaray Haberleri: Arda Turan Galatasaray'a dönüyor mu?


Peki transferde son durum ne? FutbolArenaTV Hattrick yayınında Ali Naci Küçük, transferin yanı sıra Arda Turan ile Fatih Terim arasında yaşananları anlattı. 

"YÖNETİM, "ARDA GÜNDEMİMİZDE YOK" DİYOR"
Galatasaray yönetiminde Arda ile alakalı hiçbir adım yok. Tam tersi Arda ile alakalı bütün düşünceler yönetim tarafında negatif. Galatasaray yönetimi, "Bizim gündemimizde Arda yok. Taylan gibi oyuncular var." dendi. 

Arda'nın Galatasaray'a gelmek istediğini söyleyen Ali Naci Küçük, "Arda, Galatasaray'a gelmek istiyor. Yaşadıklarından dolayı 3 ay önce geri Fatih hocayı aradı. Fatih hoca açmadı. Hocanın ailesiyle görüştü ve özür dilemek istediğini söyledi. Fatih hoca da ailesine, "O benim evladım. Nasıl affedeceğimi ben bilirim, siz karışmayın." dedi. şeklinde konuştu. 

"GALATASARAY'A BEDELSİZ GELİRİM DEDİ"

Arda'nın menajer Ahmet Bulut aracılığıyla Galatasaray'a bedelsiz olarak imza atmaya hazır olduğunu ilettiğini söyleyen Ali Naci Küçük, "Ayrıca geçen hafta Arda ile hoca bir araya geldiler de ayrıca. Arda'nın Galatasaray'a saha dışında da katkı verebileceğine hoca inanıyor. Arda ile Fatih hocanın ailesi de birbirine yakın." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)