comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'ı sokak sokak sopayla kovaladı

12 Ekim 2017, Perşembe 19:54
Arda Turan'ı sokak sokak sopayla kovaladı

Türkiye - İzlanda maçının ardından Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin, Arda Turan maskeli kişiyi sopayla kovaladı. 

FutbolArena - Arda Turan maskeli kişiyi sokak sokak kovaladı! A Milli Futbol takımının İzlanda'ya 3-0 mağlup olarak Dünya Kupası'na katılma hakkını kaybetmesinin ardından ilginç bir olay yaşandı. Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin sokak ortasında Yılmaz Vural maskesi takarak Arda Turan maskesini takan kişiyi elinde sopayla kovaladı. 


Türkiye - İzlanda maçı Arda Turan protestosu


Daha önce Canan Karatay'ı "bal zararlı" dediği için arı kıyafeti giyerek protesto eden Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar Keskin, bu defa Türkiye Milli Takımı'nın 3-0 yenildiği İzlanda maçında oyundan çıkarken gülen Arda Turan'a tepki gösterdi. Bahtiyar Keskin, Türkiye - İzlanda maçını TV8'de yorumlayan Yılmaz Vural'ın makesini yüzüne takarak Bursa'da sokak sokak Arda Turan maskesi takan kişiyi kovaladı. Bursa halkı ise Arda Turan maskeli kişiyi kovalayan Bahtiyar Keskin'e destek verdi. 
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray yönetiminin içinde birçok idarecinin karşı çıktığı bu transfer sezon başında gerçekleşmemişti. O dönemde özellikle Ergün' Arda Turan konusunda ısrarcı davranıp Tudor ve yönetime alınması adına olumlu görüş bildirmişti. 

A Milli Takımı'nda Arda'nın performansı ve yaşanılanların ardından Ergün'ün tavrı merak edilirken Ocak ayında Tecrübeli oyuncunun yeniden gündeme gelip gelmemesini ise Ergün'ün tavrı belirleyecek.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.