comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan UltrAslan'ın transfer desteğine flaş yanıt

20 Ocak 2020, Pazartesi 21:03
Arda Turan'dan UltrAslan'ın transfer desteğine flaş yanıt

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, Arda Turan'ın yeniden sarı kırmızılı kulübe transfer olması halinde destek vereceklerini açıkladı. Arda, "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." yanıtını verdi.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in Arda Turan için söylediği "Camianın ortak kararı olmalı" sözlerinin ardından UltrAslan'dan açıklama geldi. Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, Arda Turan'ın transferi gerçekleşirse eski kaptanlarına destek vereceklerini ilan etti. Bu gelişme sonrası Arda Turan transferinde sıcak saatlere girildi. Arda Turan'dan ultrAslan'a yanıt gecikmedi. Galatasaray'da top toplayıcılık yaparken gole sevindiği bir fotoğrafını paylaşan Arda, "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." ifadesini kullandı.
 

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan'ın Arda Turan sözleri:


"Bir süredir camiamızın gündemini meşgul eden Arda Turan transferi konusunda, taraftarın isteyip istemediği tartışmaları ortaya çıkınca bizlerin de bazı açıklamalar yapma ihtiyacı doğmuştur."

"EN DOĞRU KARAR VERİLECEKTİR"
"Yapılan tüm transferlerde olduğu gibi bu transferde de teknik direktörümüz Fatih Terim ve yönetimimizin ORTAK kararı esastır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak, Hocamız ve yönetimimiz Galatasaray için en doğru kararı verecektir."

"ARDA TURAN TRANSFERİ GERÇEKLEŞİRSE..."

"Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir. Son olarak ortak alınacak bu karar bir an önce netliğe kavuşturulmalı, bu konu gündemden düşürülmeli, ZORLU hedefe odaklanılmalı, yönetim ve Hocamız arasında sorun var imajı oluşturmaya çalışan kaos simsarlarına daha fazla malzeme verilmemelidir."

ARDA TURAN'DAN ULTRASLAN'A YANIT:Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)