comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan sert açıklamalar: "Artık müsaade etmem!"

06 Şubat 2022, Pazar 19:52
Arda Turan'dan sert açıklamalar:

Arda Turan, Galatasaray'ın Alanyaspor beraberliğinin ardından hakkındaki iddialara sosyal medyadan yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 24. haftasında Alanyaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Galatasaray kaptanı Arda Turan maç sonu sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama ile hakkındaki eleştiriler ve Antalya kampına yönelik iddialara yanıt verdi.

ARDA TURAN'IN AÇIKLAMASI
"Yazdıklarım anlaşılmayacaktır ama ben yine de yazayım. Ben sahada olduğum her zaman en tepeye oynadım. Hatırlatayım! 2010-2011 sezonunda aynı algıyı yaptınız. Oynamadığım sakat olduğum sezonki başarısızlığıda üstüme yıkmıştınız. Ben hiçbir zaman başarısızlıkta üstüme düşen sorumluluktan kaçmam. Ancak sahada olamadığım zamandan sonra da artık bu algı operasyonuna müsade etmem. Unutanlara söyleyeyim, kulübüme 13 milyon euro kazandırıp gitmiştim. Hiçbir zaman Galatasaray ile olan kontratıma bakmadım. Geri gelebilmek için 6 ay futbol oynamadım."

"KONTRATIMDA MAÇ BAŞI ÜCRET YOK"

"Merak edenlere haber vereyim. Benim kontratımda Galatasaray kazanmadığı zaman kazanılacak para, maç başı ücreti yok. Kamp hakkında bir sürü dedikodular algılar yalanlar. Ben ve arkadaşlarım duruma yeterince üzülüyoruz. Ama bana algıyı artık ben sahada iken yapın. Geçen sene oynarken de liderken de el freniydim. Siz benim bu oyunu nasıl oynadığımı bilirisiniz! Ama mutlaka ki bir yerlerde bir yara, fesatlık bırakmışımdır  dökülün rahatlayın!"

"ŞİFRELİ KANALLARDAN İZLEDİĞİNİZ KUPALARIN SAHİBİ ARDA'YIM BEN"

35 yaşında, 2 çocuk babası maddi beklentisi olmadan Galatasaray aşkıyla mücadele etmeye çalışan, sizin eleme turlarını dahi şifreli kanallardan izlediğiniz kupaların sahibi Arda'yım ben. Sizin dilinizden anlattım, belki anlamış gibi yaparsınız!"

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!