comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan Selçuk İnan tepkisi! 'Birazcık saygı...'

23 Ağustos 2017, Çarşamba 19:27
Arda Turan'dan Selçuk İnan tepkisi! 'Birazcık saygı...'

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'a camiadan gelen tepkiler üzerine Arda Turan zehir zemberek bir açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik heyetin kararıyla Süper Lig'in ilk 2 haftasında yedek bırakılan kaptan Selçuk İnan'a Arda Turan'dan desktek geldi. Selçuk'a camiadan yapılan eleştiriler üzerine sosyal medyadan açıklama yayınlayan Arda, vefasızlık ve saygısızlıktan şikayet etti.
 

Arda Turan'dan Selçuk İnan paylaşımı


Arda Turan açıklamasında "Bak kardeşim konu ben değilim... Gerçi ben takımı karıştırdım, grupculuk yaptım, özel hayat, bir de takımı yavaşlatma meselesi var. Basın dedi ya bizde o saygıdan bir şey demedik inanın söyleyin. Asıl konuya gelelim. Bu fotoğrafta gördüğünüz adamla bu konuları hiç konuşmadım. O benim gibi değil, üzülünce susar. Ama benim hatırladığım, Avrupa'ya geldiğim günden beri bütün mazide bu adam var. Bize gelirken ona nasıl yalvardığımı unuttum bile. Onu sevmeyebilirsin; kötü mü oynadı, evet! Bence de biraz ama kardeşim ne oluyor ya, ne olmuş bize? Şu dördüncü yıldıızı ilk biz takalım diyen biz değil miydik? Son 10 kupayı bize kim kaldırdı, kimdi mimarlarından biri, ne oldu bizim vefamıza? Biz hep kazanınca mı Galatasaraylıyız bak! Onu kalbimizden, hayatımızdan, formamızdan atacaksak bile saygıyla yapalım hak ettiği bu! Sadece birazcık saygı. Sana ne deme bana; senin gibi Galatasaray taraftarıyım hakkım var. Senin bize küfür etmeye hakkın olduğu gibi. Paşa iyi ki varsın iyi ki kaptanımız oldun. Ben Galatasaray taraftarıyım ve önünde hep saygıyla eğileceğim. Yine kaşındım ama ne yapayım, bu benim. Hissettiğimi söylemezsem ölürüm" ifadelerini kullandı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 
 

Bak kardeşim konu ben değilim... gerçi ben takımı karıştırdım, grupculuk yaptım,özel hayat, birde takımı yavaşlatma meselesi var... basın dedi ya bizde o saygıdan birşey demedik inanın söyleyin)))... asıl konuya gelelim... bu fotoğrafta gördüğünüz adamla bu konuları hiç konuşmadım. O benim gibi değil üzülünce susar. Ama benim hatırladığım , avrupaya geldiğim günden beri bütün mazide bu adam var ... Bize gelirken ona nasıl yalvardığımı unuttum bile. Onu sevmeyebilirsin; kötü mü oynadı, evet !bencede biraz ama kardeşim ne oluyor ya, ne olmuş bize ( su dorduncu yıldıızı ilk biz takalım diyen biz degilmiydik ) son 10 kupayı bize kim kaldırdı kimdi mimarlarından biri, ne oldu bizim vefamıza, biz hep kazanınca mı Gs lıyız bak... !!!onu kalbimizden ,hayatımızdan ,formamızdan atıcaksak bile saygıyla yapalım hak ettiği bu... sadece birazcık Saygı...sanane deme bana ;senin gibi Gs taraftarıyım hakkım var... senin bize küfür etmeye hakkın olduğu gibi ( paşa iyiki varsın iyiki kaptanımız oldun...) ben Gs taraftarıyım ve önünde hep saygıyla eğilicem... @s8 (yine kaşındım ama ne yapıyım bu benim hissetiğimi söylemessem ölürüm)

Arda Turan (@ardaturan)'in paylaştığı bir gönderi ()


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.