comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan şaşırtan bayram mesajı! İronik paylaşım

24 Mayıs 2020, Pazar 10:22
Arda Turan'dan şaşırtan bayram mesajı! İronik paylaşım

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'ndaki mesajıyla gündem olan Arda Turan, ironi yaparak, "Kurban Bayramınız mübarek olsun" paylaşımını yaptıı.

FutbolArena - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın adını ‘Çocuk Bayramı' olarak telaffuz eden Arda Turan'a bugün sosyal medya hesabından ironi yaparak, ‘Kurban Bayramınız mübarek olsun' dedi.
 

Arda Turan'dan Ramazan Bayramı'nda Kurban Bayramı paylaşımı


19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda bir kolej tarafından sosyal medyada videosu istenen Arda Turan, orucun da etkisiyle o gün bayramları karıştırarak, ‘Çocuk Bayramını' kutlamıştı.

Sosyal medyada bu paylaşımı büyük gündem olan Turan, bugün de ironi yaparak sevenlerinin bayramını kutladı. 33 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesabından Ramazan Bayramı yerine, ‘Kurban Bayramınız mübarek olsun' paylaşımı yaptı.
ARDA TURAN'IN 19 MAYIS HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI

"Bir günde yüzlerce video isteği geliyor. Doğum günü, bayram, özel günler vs. Kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruç tutuyorum. İnsanlık hali… İnsan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)