comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan flaş Beşiktaş açıklaması ''Evet dedim''

25 Aralık 2017, Pazartesi 09:55
Arda Turan'dan flaş Beşiktaş açıklaması ''Evet dedim''

Beşiktaş yönetimi, Barcelona'da forma giyen milli yıldız Arda Turan transferi için kolları sıvamış durumda. Habertürk Gazetesi köşe yazarı Meriç Müldür ise flaş bir iddia ortaya Attı.

FutbolArena - Beşiktaş transfer çalışmaları kapsamında gündemine Barcelona'da forma giyen fakat bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir türlü takıma dönemeyen ve henüz süre alamayan Arda Turan transferini almış durumda.


Beşiktaş'ın son dakika Arda Turan transferi gelişmeleri


Beşiktaş yönetimi, Barcelona'da forma giyen milli yıldız Arda Turan transferi için kolları sıvamış durumda. Habertürk Gazetesi yazarı Meriç Müldür, Arda Turan'ın Beşiktaş'ın teklifine evet dediği yönünde bir köşe yazısı kaleme aldı.

''BEŞİKTAŞ, BARCELONA İLE ANLAŞIRSA..''
“Arda Turan dün İstanbul'daydı. Yeniköy'deki bir balıkçıda karşılaştık. Beşiktaş'ı sorduk, ‘Kısmet' dedi. Ancak içerideki Siyah-Beyazlı taraftarlara tüm samimiyetiyle ‘Barcelona senelik maaşımda sıkıntı çıkarıyor. Beşiktaş, Barcelona ile anlaşırsa ben ‘Evet' dedim' sözleriyle müjdeyi vermiş.”

''BEŞİKTAŞLILAR İLE AYNI MEKANDA''

''Kapıdan içeri giriyordum ki karşıma Arda çıktı. Her zamanki esprili kişiliğiyle. Ben şaşırmıştım ki O da beni uzaktan görüp tanımış, yanındaki restaurant görevlilerine “Mekanda gazeteci yok değil mi?” diye soruyordu tebessüm ederek! Hal hatır sorup masalarımıza geçtik. Ama Arda ile aynı mekanda bulunan Beşiktaşlı dostlar da vardı.. Onlar da Arda'yı görünce “Come to Beşiktaş” mesajlarını sormuşlar. Beşiktaşlılar, “Siyah-Beyaza alışmaya başla” demişler ilk etapta.''

''KARTAL POZU BİLE VERDİ''

''Arda da tüm samimiyeti ve iyi niyetiyle soruları cevaplamış... Meğerse Fikret Orman'ın Londra seferleri de boşuna değilmiş. Zirve Londra'da gerçekleşmiş. Anlaşılacağı gibi Arda Turan, Beşiktaş için hazır. O kadar hazır ki restaurantta sohbet ettiği Beşiktaşlılar ve çocukları ile ‘Kartal' hareketi yapıp poz bile verdi. Şunu da eklemeden geçmeyeyim; söylentilerin aksine çok da fit durumda, her zamanki gibi neşeli, morali de son derece yerinde.''


Beşiktaş, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Barcelona'dan ayrılmak için gün sayan Arda Turan, yılbaşı nedeniyle İstanbul'a geldi. Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin ile bir araya gelen Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı hikaye paylaşımında "Kaptan, can!" sözlerini sarf etti. Jeste aynı şekilde karşılık veren Tolga Zengin ise "Kardeşim candır" dedi.

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin de Arda Turan ile fotoğrafını paylaşarak, "Dileğim, Come to Beşiktaş." ifadelerini kullandı.Tüm bu gelişmeler Beşiktaş taraftarlarında soru işareti yaratırken, Arda Turan transferi daha yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.