comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan'dan canlı yayında Galatasaray ve transfer açıklaması

10 Haziran 2020, Çarşamba 20:55
Arda Turan'dan canlı yayında Galatasaray ve transfer açıklaması

Arda Turan, Galatasaray'a geri dönüp dönmeyeceği sorusu ve geleceği hakkında konuştu. 

FutbolArena - Arda Turan, Galatasaray'a geri dönüp dönmeyeceği yönündeki iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. 

TGRT Haber'e konuşan Arda Turan'ın sözleri şu şekilde:
"FATİH HOCA NE DERSE BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR"

Fatih hoca ne derse başımızın üstündedir. Galatasaray'a bir faydamız dokunacaksa her zaman orada oluruz. Eğer olmazsa ona göre yol izleyeceğim. Ancak tabi ki her zaman önceliğim Galatasaray. Gereken neyse, usül neyse ona göre davranacağım. Hocam benimle ilgili bu kadar güzel açıklama yaptıktan sonra onun üstüne söz söylemek bize yaraşmaz. 

"ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜYDÜ"

Ben Fatih hocanın elini öpeceksem dünyanın her yerinde öperim. Bundan gocunmam, aksine gurur duyarım. Bizde emeği olan bir büyüğümüzdür. Bence çok güzel bir görüntü oldu. 

"BEN GALATASARAY'DAN TALEPTE BULUNMADIM"

Ben hiçbir zaman talepte bulunmadım. Galatasaray beni ne zaman çağırırsa, ben her zaman emirlerindeyim diye söylüyorum. Hele ki hocam bu açıklamaları yaptıktan sonra. Onun dışında başka bir şey söylemek mümkün değil. Ben Galatasaray altyapısından yetişmiş biri olarak, usülüne göre davranıyorum. Hocamızın bize öğrettiği şekilde davranıyorum. Galatasaray'a bir faydamız olacaksa seve seve, yoksa da önümüzde başka seçenekler olur ve onun için mücadele ederiz. 

"GİTTİĞİM HER KULÜBE BAŞARI KATTIM"

Ben gittiğim her kulübe başarı kattım, kupalar kazandım. Kibar ve mütevazi davrandıkça bana saygısız olarak görmeye başladım. Ben hala çok iyi işler yapabilirim. Bunu mutlaka göstereceğim. Bu konular Galatasaray sevgimin ve saygımın dışında. 

"GALATASARAY'A HAYATIM BOYUNCA YANLIŞ YAPMADIM"

Galatasaray taraftarlarının antipatisi için bir şey söylerseniz orada bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Ben Galatasaray'a hayatım boyunca hiç yanlış yapmadım. Bunu her yönetici, hoca ve her başkanla saygı ve sevgi çerçevesinde oturup konuşmaya hazırım. Fatih hocanın olduğu yerde benim talebim olamaz. Fatih hoca gel derse geliriz, git derse gideriz. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!