comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan, Rangers maçında yok! Grip ve yüksek ateş...

30 Eylül 2020, Çarşamba 00:15
Arda Turan, Rangers maçında yok! Grip ve yüksek ateş...

Galatasaray, Arda Turan'ın gribal enfeksiyon nedeniyle Rangers maçı kadrosundan çıkarıldığını duyurdu.

FutbolArena - Koronavirüs testi negatif çıkan Galatasaray kaptanı Arda Turan, yüksek ateş ve gribal enfeksiyon nedeniyle Rangers maçı kadrosundan çıkartıldı. Galatasaray, akciğer tomografisinde de sorun olmayan Arda Turan'ın gribal enfeksiyon nedeniyle Glasgow kafilesinde yer almayacağını açıkladı.

 

Galatasaray'dan Arda Turan açıklaması - Arda Turan'ın sağlık durumu

"Kulübümüz tarafından, Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için bu sabah (29 Eylül Salı) yapılan Covid-19 PCR testleri negatif sonuçlanmıştır.

Covid-19 PCR test sonucu negatif ve çekilen akciğer tomografisi temiz olan Arda Turan, gribal enfeksiyon ve yüksek ateş şikâyeti nedeniyle UEFA Avrupa Ligi'ndeki Rangers maçı için Glasgow'a gidecek olan kafilemizde yer almayacaktır."

 

Rangers - Galatasaray maçı hangi kanalda?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu sosyal medya paylaşımında, "Futbolseverlerin yoğun talebi sonrası çalışma arkadaşlarımız gerekli görüşmeleri gerçekleştirdi. UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın 1 Ekim'de Rangers ile oynayacağı karşılaşma Teve2'de yayınlanacak." ifadelerini kullandı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"