comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan, Mourinho'dan haber bekliyor

17 Ağustos 2017, Perşembe 14:41
Arda Turan, Mourinho'dan haber bekliyor

Galatasaray'ın transferde ilgilendiği isim olan Arda Turan'ın Jose Mourinho'dan haber beklediği öğrenildi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Arda Turan'ı kiralamak istiyor. Sarı kırmızılılar, kulübün sponsorlarından olan NEF ile işbirliği yaparak yıldız futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna katmanın planlarını yapıyor. Arda Turan ise yakın çevresiyle yaptığı konuşmalarda Manchester United'ı hedeflediği öğrenildi.


Arda Turan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Arda Turan'ın sarı kırmızılılara dönmeyi şu an için düşünmediği belirtildi. Arda'nın geçmiş dönemlerde de kendisiyle ilgilenen Jose Mourinho'nun çalıştırdığı Manchester United'dan haber beklediği bildirildi. Şu ana kadar İngiliz ekibinden resmi bir teklif olmamasına rağmen bir ilginin olduğundan söz ediliyor. Bu nedenle Arda Turan'ın öncelikli hedefinin Manchester United olduğu belirtildi.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı kiraladı mı?


Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Arda Turan'ın 5 milyon Euro karşılığında 1 yıllık kiralandığı haberlerine Ahmet Bulut açıklık getirdi. Yayıncı kuruluşa konuşan menajer Ahmet Bulut, "Ben de şaşırdım. Bu iddialar tamamen gerçek dışı. Benim Barcelona ile bir görüşmem olmadı. Barcelona'dan bana Arda'ya takım bulmam için bir talep de gelmedi. Onun için bu haber tamamen asılsız bir haberdir" açıklamasını yaptı.

 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.