comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan için iddia edilen 'Terim ile çalışmam' açıklamasındaki gerçekler

07 Ocak 2018, Pazar 12:44
Arda Turan için iddia edilen 'Terim ile çalışmam' açıklamasındaki gerçekler

Arda Turan'ın, İçişleri eski bakanı Mehmet Ağar ile yemek yediği ve Galatasaray'a transferi adına Terim ile barış çağrısı yaptığı iddia edilmişti. Bu polemikle ilgili gerçekler ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'a döneceği yönünde zaman zaman iddialar dolaşan Arda Turan'ın Fatih Terim'in göreve gelmesi sonrası Mehmet Ağar'a başarılı çalıştırıcıyla ilgili dediği iddia edilen ifadeler yankı uyandırmıştı.
Arda Turan yemek yediği eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'a " Ben Terim ile çalışmam" yanıtı verdiği gündeme bomba gibi düşmüştü.
 

Arda Turan ve Fatih Terim bir araya gelecek mi?


Arda'nın telefonlarına bu iddia ile alakalı sayısız mesaj gitti. Yıldız futbolcu böyle bir yemeği, görüşmeyi ve "Ben Terim ile çalışmam" gibi bir yanıt verdiğine dair iddiaları yalanladı.
Arda dostlarına " Bu iddialar başta aşağı tamamı ile yalan" ifadesini kullandı. Yıldız futbolcunun bu iddialar üzerine gün içinde açıklama yapması bekleniyor.


Arda Turan, FutbolArena'yı doğruladı


Arda Turan, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile FutbolArena'yı doğruladı. İşte o açıklama;

"Bugün Habertürk'de çıkan haber baştan sona yalandır. Değerli büyüğüm Mehmet Ağar'la aramızda böyle bir konuşma asla geçmedi. Hayal dünyanızın ürünü haberleri ve algı operasyonlarınızı lütfen kendinize saklayın ve beni rahat bırakın."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)