comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan, Galatasaray'a mı dönüyor? Sıcak gelişme

23 Kasım 2019, Cumartesi 22:33
Arda Turan, Galatasaray'a mı dönüyor? Sıcak gelişme

Fatih Terim'in elini öpen Arda Turan geri mi dönüyor? Yerli ve lider oyuncu eksikliği yaşayan Galatasaray'da, Arda Turan'ın transferi gündeme geldi.

FutbolArena - 1-0 sona eren Galatasaray-Başakşehir maçına Arda Turan'ın, Fatih Terim'in elini öpüp sarılması damga vurdu. İkili arasında buzlar erirken Arda Turan'ın, Galatasaray'a geri dönüşü yüksek sesle konuşulmaya başlandı.
 

Arda Turan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Yerli oyuncu kadrosu kısıtlı olan ve takıma liderlik yapıp sorumluluk alacak oyuncu eksikliği yaşayan Galatasaray'da, Arda Turan'ın transferini gündeme geldi.

TERİM ONAY VERİRSE ARDA DÖNECEK
Medipol Başakşehir kulübü ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Arda Turan'ın, devre arasında Galatasaray'a transferi hakkında kararı Fatih Terim verecek. Terim onay verirse Arda Galatasaray'a geri dönecek. 

ARDA TURAN'IN BAŞAKŞEHİR PERFORMANSI

Galatasaray - Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim'e sarılan ve elini öpen Arda Turan, eski hocasıyla arasındaki buzları eritti. Arda Turan bu sezon formasını giydiği Medipol Başakşehir ile 11 maçta şans buldu. Milli futbolcu 11 maçta gol ya da asist katkısı gösteremedi.

TERİM'DEN ARDA TURAN SÖZLERİ

Maç sonu basın toplantısında Fatih Terim, "Açıkçası ben çok şaşırdım. Beklemiyordum. Evlatlar bazen kızdırıyor. Bazen şaşırtıyor. Bazen de duygulandırıyor. Benim tanıdığım o eski Arda'yı görür gibi oldum. Ben de çok duygulandım açıkçası. Bu Arda adamın kalbine de girer gönlüne de girer. O gün o söylemimi hakkediyorsa bugün de bu söylemimi hakkediyor" diye konuştu.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!