comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş taraftarına Mehmet Ayan'dan çağrı

15 Kasım 2017, Çarşamba 16:08
Beşiktaş taraftarına Mehmet Ayan'dan çağrı

Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, FutbolArena'ya verdiği özel röportaj Galatasaray'ın olası bir Arda Turan transferinde Beşiktaş ile ilgili çarpıcı bir iddia'da bulundu.

FutbolArena Özel - Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, FutbolArena'ya Galatasaray'daki Arda Turan iddialarını ve milli takımdaki problemlerle ilgili konuştu.

FutbolArena'ya konuşan Mehmet Ayan, Arda Turan'ın Galatasaray'a olası bir transferi halinde şampiyonluk yarışında Beşiktaş'ın öne geçebileceğini söyledi.


Mehmet Ayan'ın Arda Turan ile ilgili sözleri


Arda Turan'ın Galatasaray'a gelmemesi gerektiğini belirten Mehmet Ayan yaptığı açıklamada, "Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmesini isteyenler diye bir gruplama yapsak bence Beşiktaşlılar el kaldırır. Buradan Beşiktaşlı taraftarlara sesleniyorum. Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmesini istiyorsanız para toplayın. Galatasaray'a dönmemeli. Arda Turan, Galatasaray'a dönerse Beşiktaş şampiyonluk yolunda çok büyük adım atar" diye konuştu.


Mehmet Ayan'ın milli takım yorumları


Mehmet Ayan, A Milli Futbol Takımının içinde bulunduğu duruma da değindi.Milli takımda bir mutabakat problemi olduğunu belirten Mehmet Ayan şunları söyledi:

"ORTAK ÇÖZÜM ŞENOL GÜNEŞ"

Türkiye'ye milli bir mutabakat lazım. Türkiye ne federasyon başkanına inanıyor ne Fatih Terim'e inanıyordu. Ülkemizde bir milli mutabakat sorunu var. Ben bunu daha önce başka kişilerle de çözülebileceğini düşünüyordum ama sanıyorum ki bu durumun ortak çözümü Şenol Güneş. Bence Şenol Güneş olmazsa milli mutabakata varamayacağımızı düşünüyorum.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri kategorimizden erişebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)