comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan: "Fatih Terim, Galatasaray'ın ta kendisidir!"

22 Aralık 2020, Salı 21:31
Arda Turan:

Arda Turan, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Göztepe karşısında alınan 3-1'lik galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. 

"ÖZKAN SÜMER, ULAŞ KARDEŞİMİZ BAŞIMIZ SAĞ OLSUN"
Bugün önce birkaç tane mesajım var. Hem Sabri abi, hem Tugay abi'ye selamlar. Güntekin abi'ye de çok selam söylüyorum. Başımız sağ olsun. Özkan Sümer Türk futbolu için büyük bir insandı. Onu anmak istedim. Sevgili kardeşimiz Ulaş vefat etti. Buradan başsağlığı diliyorum. 

"LİDERLİK YAPMAYA ÇALIŞIYORUM"

Takım arkadaşlarıma liderlik yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Seyirci yokken Galatasaray'ın gücü çok eksik. Keşke seyirciyle bir gol atabilseydim. Oyuna gelince, maça çok iyi başladık. İyi gidiyordu her şey. 2-1'e gelince ister istemez refleks olarak oyundan düşüp hata yapıyorsunuz. İnsanın aklına kötü şeyler. Baskı yedik zaman zaman top ayağımızdayken çok iyi işler yaptık. Daha iyi oynamalıyız. Lig çok zor, puan almak çok zor. Kazanmak çok değerli. Bugün kazandığımız için çok mutluyuz.

"FATİH TERİM, GALATASARAY'IN TA KENDİSİDİR"

Fatih Terim, Galatasaray'ın ta kendisidir. Fatih Terim'in olmadığı her yerde eksiklik hissedilir. Hocamızın bir bakışı, bir gülüşü, bir taktik dünyalara bedel. Onun için çıkıp elimizden geleni yaparız. Trabzonspor maçı final havasında olacak. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"