comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan: "Ben çok iyi bir Galatasaraylıyım"

12 Mayıs 2021, Çarşamba 14:28
Arda Turan:

Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'ın Youtube kanalına özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da takım kaptanı Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'ın Youtube kanalına konuk oldu. Sarı kırmızılı kulüple ilgili konuşan deneyimli futbolcu, "Kimseyle tartışmam, ben çok iyi bir Galatasaraylıyım" dedi.

"BABA OLDUKTAN SONRA DAHA SAKİNİM"
"Baba olduktan sonra daha sakin ve uysal oldum. Daha alttan alan ve kavga etmeyen biri oldu. Gençken her haksızlığa karşı geleyim derdindeydim. Artık bir şeyi düzeltmeye, anlatmaya uğraşmıyorum."

"GEREKSİZ YERDE CESARET"

"Sevdiğim özelliklerim var ama gereksiz yerde cesaret, liderlik yapacağım diye cengaverlik... Benimle ilgili özeleştiri yapılacaksa iyi özelliklerimi doğru yerde kullanamadığım söylenebilir. O yüzden de kötü gözüküyor."

"FENERBAHÇE'Yİ ÇOK İYİ DURDURDUK"

"Benim Galatasaray'a karşı zaafım var. Galatasaray ile ilgili şaka yapılmasını sevmem, iddiaya girmem. İnsan ailesi, sevdikleri için iddiaya girmez. Benim için bu böyle. Galatasaray'a karşı hep fedakarca davrandım. 2008 yılında şampiyon olduk, aradan 13 yıl geçti. Sosyal medyada, 'Arda Turan ne yapmış?' diyen o çocuk 5 yaşındaydı. Arda Turan ne mi yapmış? 2008 yılında Fenerbahçe çok güçlüyken biz Ali Sami Yen'de oynuyorduk. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynamış ve maddi anlamda ciddi farklar vardı. 2008'de şampiyon olarak Fenerbahçe'nin bu hızını kestik. Alex, Deivid, Anelka'lar gelmişti. Benim önderliğimdeki o takım Fenerbahçe'yi çok iyi durdurduk. Orada 1 yıl rakibimizin 3-4 yıl kaybetmesine neden oldu."

"ÇOK İYİ BİR GALATASARAYLIYIM"

"Galatasaray'da çıktığım ilk günden ayrıldığım güne kadar Avrupa'dan teklifler vardı. Galatasaray'ı sevdiğim için devam ettim. Ben Galatasaray'a karşı hiç eksik davranışta bulunmadım. Sevgi, saygı, maddiyat ve maneviyat olarak hep verdim. Kimseyle tartışmam, çok iyi bir Galatasaraylıyım."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"