comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda Turan açıkladı: "Fatih Terim ile görüştüm"

25 Mart 2020, Çarşamba 01:05
Arda Turan açıkladı:

Milli futbolcu Arda Turan, Fatih Terim ile telefonda görüştüğünü ve sesinin iyi geldiğini açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisi hastanede devam ediyor. TRT Spor'a konuşan milli futbolcu Arda Turan, koronavirüs tanısıyla gözetim altında tutulan Fatih Terim ile telefonda görüştüğünü ve bu hastalığı atlatacağına inandığını söyledi.
 

Arda Turan'dan Fatih Terim açıklamaları


"Fatih Terim ile konuşma fırsatım oldu sesi gayet iyi geliyordu. Motivasyonu yüksekti. Fatih Terim'in yeri her zaman çok ayrıdır. Hemen döneceğine inanıyorum. En önemli şey hep beraber evde kalıp kurallara uymak."

"HALA OYNAYABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM"
"Bu ülkenin en iyi oyuncularından biri olarak oynayabileceğimi düşünüyorum. Sahada olmak önemli ama her şeyden önce sağlık gelir. Çok çabuk tüketmeye ve unutmaya mahkumuz.”
 

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları


Öte yandan Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, FutbolArena TV'ye Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

"FATİH TERİM'DE ATEŞ ŞİKAYETİ YOK"

"Fatih Terim'in sağlığı iyi durumda. Hocanın sadece hafif öksürük şikayeti bulunuyor. Ateş şikayeti de yok. Kronik rahatsızlığının olmaması artı bir durum. Erken tanı daha kolay yenmesine vesile olacak. Galatasaray'da testlerin tamamı yarın tamamlanmış olacak. Abdurrahim Albayrak eşiyle birlikte tedavi altında. Kendisine özel bir ilacın başlatılacağı bilgisini aldık. Durumu iyiye gidiyor."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)