comScore

Galatasaray Galatasaray

Arda, Emre'ye gösterilen kart sonrası çıldırdı!

15 Nisan 2018, Pazar 20:01

Medipol Başakşehir'de Emre Belözoğlu ve Arda Turan ilk yarının bitiş düdüğü ile birlikte maçın hakemi Halil Umut Meler'e kart itirazında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray ve Medipol Başakşehir, Türk Telekom Stadı'nda karşı karşıya geliyor. Mücadelenin ilk yarısı büyük çekişmeye sahne olurken ilk 45 dakika 0-0 golsüz eşitlikle tamamlandı. Emre Belözoğlu ve Arda Turan ilk yarını bitiş düdüğü ile birlikte soluğu hakemin yanına aldı.


Emre Belözoğlu, Galatasaray maçında neden sarı kart gördü?


Medipol Başakşehir'in orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu 0-0 biten ilk yarıda bir pozisyonda sarı kart görmüştü. İlk 45 dakikanın bitiş düdüğü ile birlikte Arda Turan ile birlikte Emre Belözoğlu maçın hakemi Halil Umut Meler'in yanında soluğu aldı ve itirazda bulundu. Yaşanan bu gelişme Galatasaray tribünlerinde tansiyonu yükseltti ve Arda Turan ile Emre Belözoğlu'na büyük tepki gösterildi.

SOYUNMA ODASI KORİDORLARINDA KART YEDİ
Arda Turan itirazını soyunma odası koridorlarında da devam ettirince maçın hakemi Halil Umut Meler tarafından sarı kart gösterildi.


Arda Turan, Fatih Terim ile tokalaştı mı?


Galatasaray sahası Türk Telekom Stadı'nda şampiyonluk yarışı verdiği Medipol Başakşehir'i ağırlıyor. Sarı kırmızılı takımın mücadelesi öncesinde en çok merak edilen konuların başında ise Arda Turan vardı.

Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı öncesinde ısınmaya çıkan Başakşehir takımında Arda Turan'a sarı kırmızılı taraftarlardan büyük tepki geldi.  Mücadelenin başlama düdüğünden önce ise A Milli Takım'ın kampında yaşanan olaylar nedeni ile araları açılan Fatih Terim ve Arda Turan'ın yan yana gelip gelmeyeceği büyük merak konusuydu.Medipol Başakşehirli Arda Turan, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile beklenildiği gibi yan yana gelmedi ve maç öncesinde tokalaşmadı.

Emre Belözoğlu maç öncesi eski teknik direktörü Fatih Terim'in yanına gelerek hasret giderdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.