comScore

Galatasaray Galatasaray

Antalyaspor'dan Nuri Şahin açıklaması

15 Nisan 2022, Cuma 14:44
Antalyaspor'dan Nuri Şahin açıklaması

Antalyaspor, Nuri Şahin ile ilgili Galatasaray iddialarına yanıt verdi.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'da teknik direktör Nuri Şahin'in adının Galatasaray ile anılmasının ardından Akdeniz temsilcisinden açıklama geldi. Nuri Şahin ile 5 yıllık sözleşmeleri olduğunu belirten Antalyaspor, iddiaların sporun etik değerleriyle bağdaşmadığını belirtti.

ANTALYASPOR'UN AÇIKLAMASI
"Son günlerde Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ile ilgili medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği doğmuştur.

Türk futboluna örnek olabilecek bir modelle sadece A takımımızın değil, futbol şubemizin de başına getirdiğimiz Sayın Nuri Şahin'in Galatasaray'a transfer olacağı ile ilgili gerçek dışı haberler ve bazı açıklamalar yapılmaktadır.

Öncelikle şunun iyi bilinmesini isteriz ki; Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ile aramızda 5 yıllık sözleşme mevcuttur. Vizyonumuz, Sayın Nuri Şahin ile kulübümüzün bugününü değil, geleceğini de inşa etmektir.

Bu hedef doğrultusunda adım adım ilerlerken çıkan bu haberler sadece kulübümüze değil, Türk futboluna da zarar vermektedir.

Ülkemizin değerli kulüplerinden biri olan Galatasaray'ın başkan namzeti Sayın Metin Öztürk'ün “Sezon sonunda Nuri Şahin ile görüşürüz” ifadeleri, spor etiğinin tamamen dışında bir açıklamadır.

Biz Antalyaspor olarak hiçbir değerimizin başka bir kulüp tarafından seçim malzemesi olarak kullanılmasına müsaade etmeyeceğiz.

Kamuoyuna saygı ile duyururuz."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!