comScore

Galatasaray Galatasaray

Antalyaspor - Metin Öztürk gerilimi! "Herkes haddini bilecek"

21 Nisan 2022, Perşembe 18:05
Antalyaspor - Metin Öztürk gerilimi!

Antalyaspor ile Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk arasındaki gerilim sürüyor. Antalyaspor son olarak resmi internet sitesinden sert bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Antalyaspor kulübü, Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk'ün açıklamalarına resmi internet sitesinden yanıt verdi. 

Metin Öztürk, Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin'in "Benzetmem yanlış anlaşılmasın ama sürekli bir şeyler isteyen şımarık kız çocukları vardır. Nuri Şahin'i istemeniz ile benim sözleşmeli futbolcumu istemeleri arasında fark yok. Şimdiye kadar her istedikleri olmuş, kimi isterlerse almışlar. Ama bu kez olmayacak." açıklamalarına "Şımarık başkanlarla işimiz olmaz. Hele bizim göz bebeğimiz "kızlarımız" üzerinden cinsiyetçi çarpıklıkla şımarıklık benzetmesi hadsizliğini yapan koltuk emanetçileriyle asla muhatap olmayız. Herkes haddini bilecek. Burası Galatasaray." şeklinde yanıt vermişti. 
Antalyaspor kulübü ise resmi internet sitesinden Metin Öztürk'ün "Herkes haddini bilecek." sözlerine karşılık şu açıklamayı yaptı:

ANTALYASPOR'UN AÇIKLAMASI

Katılıyoruz. Herkes haddini bilecek. Daha koltuk sahibi olamamışların, büyük Antalyaspor camiasının başkanına söz söyleme hadsizliğinde bulunanların sesi kesilene kadar had bildirmeye devam edeceğiz.
O sizin bildiğiniz devirler artık geçmişte kaldı. Galatasaray camiası ile dostluğumuzu bozmaya gücünüz yetmeyecek. “İstediğimizi alırız” ukalalığınız bittiğinde, Kaf Dağı'ndaki burnunuzu biraz indirdiğinizde sizinle de dost olabiliriz. Siz, camiamızı ve değerlerimizi seçim malzemesi yaparken haddinizi aştınız. Çocuklarımız üzerinden algı yapmaya çalışarak suyun üzerine çıkma gayretinizi, gaflet içindeki bir namzetin çaresizliği olarak yorumluyoruz. Sadece bir özrümüz olabilir; o da Türk futbol kamuoyunu muhatap bile kabul etmememiz gereken bir namzete yanıt vererek meşgul ettiğimiz için.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!