comScore
1 / 8

Ankaragücü teknik direktörü Mustafa Kaplan'dan 6-0 sözleri

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısına Galatasaray deplasmanında aldığı 6-0’lık mağlubiyetle başlayan Ankaragücü’nde takımıyla ilk maçına çıkan Teknik Direktör Mustafa Kaplan maçın ardından konuştu.

2 / 8
Takımın geleceği konusunda sıkıntı olmadığını söyleyen Mustafa Kaplan, 6-0’lık mağlubiyet nedeniyle taraftardan özür diledi.
3 / 8
İHA’nın haberine göre Mücadeleyi değerlendirerek sözlerine başlayan Kaplan, "Takım olarak buraya gelirken bütün hazırlıklarımızı yapmıştık ama maçın başında yediğimiz gol takımın gardının düşmesine neden oldu.
4 / 8
28 dakikada 3 gol yedik, bu bize yakışmadı. Galatasaray’ı kutluyorum iyi oynadılar. Savunmadaki hatalarımızı iyi kullandılar. Sakatlıklardan dolayı oyuncu değişiklikleri yapmak zorunda kaldık
5 / 8
Camiamızı üzdük. Bundan sonra elimizden geleni yapacağız. Buraya kadar gelen taraftarlarımızdan da özür diliyoruz" diye konuştu.
6 / 8
Mustafa Kaplan sözlerinin devamında "Geleceğimizde bana göre sıkıntı yok. Bu takım önümüzdeki hafta sakatlarımızın da katılmasıyla daha farklı olacak.
7 / 8
Çok sakatımız vardı, oynatamadık. Sedat’ı zorunlu olarak kadroya aldık." dedi.
8 / 8