comScore

Galatasaray Galatasaray

Anderlecht, Yunus Akgün'ün peşini bırakmıyor

26 Mart 2019, Salı 17:07
Anderlecht, Yunus Akgün'ün peşini bırakmıyor

Galatasaray'ın genç futbolcusu Yunus Akgün için Anderlecht'in transfer ısrarı devam ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın genç futbolcularından Yunus Akgün için transfer iddiası ortaya atıldı. Sarı kırmızılı takımda bu sezon teknik direktör Fatih Terim tarafından zaman zaman süre alan Yunus Akgün için Anderlecht'ın ısrarı devam ediyor. Belçika basınında yer alan haberlere göre, Anderlecht Kulübü'nün yetkilileri genç futbolcuyu milli maçlarda da yakından takip etti. 
 

Galatasaray Haberleri: Yunus Akgün, Anderlecht'e transfer olacak mı?


Anderlecht'in devre arasında da transfer etmek istediği Yunus Akgün'ü takibe devam ettiği iddia edildi. Belçika basınında yer alan haberlere göre U19 Milli Takımı'nın İskoçya ve Portekiz ile oynadığı maçlarda Anderlecht Kulübü'nün yetkilileri Yunus Akgün'ü yakından takip ederek rapor tuttu. Anderlecht'in sezon sonunda Galatasaray ile temasa geçerek Yunus Akgün'ü transfer etmek istediği iddia edildi. 
 

Yunus Akgün kimdir, kaç yaşında?


Galatasaray altyapısından yetişen Yunus Akgün, geçtiğimiz yıl A Takıma yükseldi. Yunus Akgün, bu sezon Galatasaray formasıyla 17 lig maçında sonradan oyuna girdi ve 4 gol, 3 asist yaptı. 18 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun sarı kırmızılı kulüple 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"