comScore

Galatasaray Galatasaray

Ali Naci Küçük: 'Galatasaray galibiyet için oynayacak'

19 Mayıs 2018, Cumartesi 15:43
Ali Naci Küçük: 'Galatasaray galibiyet için oynayacak'

Hürriyet Gazetesi Galatasaray Muhabiri Ali Naci Küçük, FutbolArena'nın sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in son haftasında Göztepe deplasmanına konuk olurken bu maç öncesinde FutbolArena İzmir'de ve maçın nabzını tutuyor. Maç öncesinde Hürriyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük'ü programına alan Aydın Cingöz, Küçük'ten maçla ilgili son gelişmeleri aldı. 

ALİ NACİ KÜÇÜK: "GALATASARAY KAZANMAK İÇİN OYNAYACAK"
Bir puan da Galatasaray'ı şampiyon yapmasına rağmen Fatih Terim'in düşüncesinin beraberlik olmadığını vurgulayan Küçük, "Galatasaray'ın kafasında tamamen galibiyet var. Hafta boyunca Fatih Terim kazanma üzerine oyuncularını uyardığını biliyoruz." dedi.

"GALATASARAY NAGATOMO'YU TRANSFER ETMEK İSTİYOR"

Galatasaray'ın gelecek sezonki transfer hedeflerine de değinen Ali Naci Küçük, "Yönetim Nagatomo'yu transfer etmek istiyor. Aynı şekilde Donk ile de devam edilmek isteniyor." dedi. 

Asamoah iddiaları hakkında da konuşan Küçük, "Asamoah, Galatasaray'a gelmek istemiyor. Menajerinden böyle bir yanıt geldi. Galatasaray bu nedenle Nagatomo'yu aldı. Asamoah'ın artık gelme ihtimali olduğunu düşünmüyorum." şeklinde konuştu. 

"UEFA'DAN MEN YOK"

UEFA'nın Galatasaray'a men cezası vermemesini de değerlendiren Küçük, "UEFA, Galatasaray'ı kesinlikle men etmeyeceğini kulübe bildirdi. Hatta bu bilgi UEFA tarafından 2 hafta önce TFF'ye de iletildi." dedi.

"ŞAMPİYONLUĞA AÇ OYUNCULAR"

Galatasaray'da şampiyonluğa aç oyuncu sayısı çok fazla diyen Küçük, "Bu nedenle oyuncular kenetlenmiş durumda. 1 puanı düşünmeden galibiyet için oynayacaklar." ifadelerini kullandı.

PERSONAL HEM DEPLASMANA, HEM KUTLAMAYA

Öte yandan Fatih Terim'in Florya'daki personali de deplasmana götürdüğünü söyleyen Küçük, "Fatih Terim Florya'nın aşçısından, çimcisine kadar bütün çalışanları buraya getirdi. Galatasaray eğer şampiyon olursa yarın 19.05'te kutlama yapılacak. Fatih hoca bu kutlamada da Florya'daki bütün personellerin isimlerinin tek tek anons edilmesini istedi." dedi.


Galatasaray Başkanı kim olacak?


Galatasaray'da seçim gündemini de değerlendiren Ali Naci Küçük, "Seçimlerde Dursun Özbek'in ciddi bir oy potansiyeli var. Yapmış olduğu listede oy potansiyeli yüksek isimler bulunuyor. Fakat bir tarafta da zorlu dönemde kulübü devralan ve şampiyonluğa yaklaştıran yönetim var. Özellikle Abdurrahim Albayrak gerçeği göz ardı edilemez." dedi. 

"OZAN KORKUT OYLARI BÖLECEK"

Son seçimde Mustafa Cengiz'e oy verenlerin bir bölümünün Ozan Korkut'a kaydığını da belirten Küçük, "Gençlik Harekatı adı altında Ozan Korkut'u destekleyecek bir kitle var. Yani Mustafa Cengiz'e oy veren kesim ikiye bölündü." dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"