comScore

Galatasaray Galatasaray

Ali Fatinoğlu Çocuklar Duymasın görüntüleri izle (Ali Fatinoğlu Tamer Karadağlı)

06 Nisan 2018, Cuma 11:10
Ali Fatinoğlu Çocuklar Duymasın görüntüleri izle (Ali Fatinoğlu Tamer Karadağlı)

Galatasaray'da mayıs ayında yapılacak seçimli kongrede başkan adaylığını açıklayan Ali Fatinoğlu'nun Çocuklar Duymasın'da konuk oyuncu olarak oynadığı görüntüler ortaya çıktı! Ali Fatinoğlu'nun Tamer Karadağlı'dan yumruk mu yedi? Ali Fatinoğlu kimdir? Ali Fatinoğlu'nun Çocuklar Duymasın'daki sahneleri izle! Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray'ın mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurulunda başkan adaylığını açıklayan Ali Fatinoğlu'nun çalışmaları devam ederken sosyal medyada ve internet ortamında Çocuklar Duymasın'daki görüntüleri ortaya çıktı.Ali Fatinoğlu, Çocuklar Duymasın'da mı oynadı? Ali Fatinoğlu'nun Tamer Karadağlı'dan yumruk yediği sahne
 

Ali Fatinoğlu'nun Çocuklar Duymasın dizisindeki görüntüleri


Galatasaray'ın Mayıs ayında gerçekleştirilecek kongresinde başkanlığa aday olan Ali Fatinoğlu'nun 2003 yılında Çocuklar Duymasın'da oynadığı belirlendi. Dizide Ali Fatinoğlu'nun Tamer Karadağlı'dan yumruk yediği görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. 


 

Galatasaray Başkan adayı Ali Fatinoğlu kimdir?


İş Adamı ve Sanayici Ali Fatinoğlu Ataköy Muhittin Üstündağ İlkokulu, Ataköy Muhittin Üstündağ Ortaokulu ve Bakırköy Lisesi mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek lisans yapmıştır. Evli olan Ali Fatinoğlu'nun bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı vardır.Fatinoğlu Holding ortağı olan Ali Fatinoğlu şirketleri bünyesinde yurt içinde 10 Binin üzerinde bayi ve 78 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Banyo grubu bünyesinde Akrilik banyo küveti ve Duş teknesi, Duşakabin, Gömme rezervuar, Rezervuar iç takımı ve Çöp öğütme makinası gibi ürünler üzerinden sektörün öncü isimlerindendir.
Daha önce CHP Bakırköy Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. Ataköy'de büyüyen Ali Fatinoğlu Galatasaray Kulübü Genel Kurul Üyesi'dir. Ali Fatinoğlu'nun babası Abidin Nesimi Fatinoğlu'dur. Yazar, düşünür olan Abidin Nesimi aslen Bingöl Kiğı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. 4 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul'a göç etmiştir. Ali Fatinoğlu baba tarafından aslen Bingöl'lüdür.
 

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu'nun projeleri


Fatinoğlu, Yenibosna'daki Gorrion Otel'de düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Liste çalışmalarına 2 yıl önce başladıklarını ve genel kurul üyeleriyle görüşme halinde olduklarını belirten Ali Fatinoğlu, "Projelerimiz hazır. İlk olarak kulübün varlıklarını ve gayrimenkullerini sahipleneceğiz. Florya ve Riva satıldı. Mecidiyeköy'de yapılan otelden 2 yıldır gelir yok. Galatasaray adası moloz yığınları içinde. Antrenman tesisleri Florya'dan Kemerburgaz'a taşınacak. Kemerburgaz'daki tapu konularına kadar geniş kapsamlı araştırma yapıyoruz." dedi.

"YÖNETİM KURULU 72 KİŞİ OLACAK"

Galatasaray'ın uluslararası şirket yapısında olduğunu aktaran Fatinoğlu, "Tek kişiyle yönetilme durumu Galatasaray'ı küçültür. Yönetim kurulunda 72 kişi olacak. Aramıza eski yönetimlerde yer almış arkadaşlarımızı da davet edeceğiz. Aktif bir çalışma içindeyiz." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın dünyada isim yapmış önemli kulüpler arasında yer aldığını vurgulayan Ali Fatinoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Dünyanın her yerinde Galatasaray taraftarı var. Müslüman ülkelerdeki futbolseverlerin yüzde 85'i Galatasaray'ı destekliyor. Gelirleri ve taraftar sayısını arttıracağız. Giderleri düşüreceğiz ve Galatasaray'a yakışır bir düzen kuracağız. Galatasaray'ın dünya markasına yakışır bir şekilde yönetilebilmesi için bir proje grubu kuracağız. Bireysel yönetim şekli yerine biz diyen anlayışla yola çıkacağız." diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"