comScore

Galatasaray Galatasaray

Ali Dürüst, FutbolArena'ya konuştu! Aday olacak mı?

11 Şubat 2018, Pazar 14:14

Galatasaray'da Mayıs ayında gerçekleştirilecek olağan seçimli kongrede aday olacağı iddia edilen Ali Dürüst, FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Ocak ayında gerçekleştirilen olağanüstü seçimli kongrede başkan seçilen Mustafa Cengiz, Mayıs ayında söz verdiği üzere olağan seçimli genel kongreye gidecek.

Mayıs ayında yeniden sandığa gidecek ve 3 yıllık dönem için başkanını seçecek olan Galatasaray Kulübü'nde Ali Dürüst'ün bu zorlu göreve aday olacağı iddia edildi.


Ali Dürüst, Galatasaray Kulübü başkanlığına aday mı olacak?


TFF Başkanvekili olan Ali Dürüst ise yoğun baskı aldığı ve Mayıs ayında Galatasaray Kulübü'nde başkanlığa aday olacağı iddialarına FutbolArena aracılığı ile yanıt verdi.
ALİ DÜRÜST FUTBOLARENA'YA KONUŞTU

Ali Dürüst, “Şu anda Galatasaray Kulübü adına yoğun mesai harcayan bir yönetim var. Şu anda bugünden seçimi konuşmak Galatasaray'a zarar verir. Ama şimdiden söyleyeyim, bu ortaya atılan iddialar doğru değil. Ne bana aday olmam adına yapılan bir baskı ne de benim böyle bir düşüncem var. Kısaca Mayıs ayında Galatasaray Kulübünde başkanlığa aday olmam söz konusu değil” dedi

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.