comScore

Galatasaray Galatasaray

Aleyna Tilki kimdir, kaç yaşında? Aleyna Tilki Gomis sahnede! (Aleyna Tilki aslen nereli?)

20 Mayıs 2018, Pazar 20:29
Aleyna Tilki kimdir, kaç yaşında? Aleyna Tilki Gomis sahnede! (Aleyna Tilki aslen nereli?)

Aleyna Tilki kimdir, kaç yaşıında? Aleyna Tilki aslen nereli? Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkan Aleyna Tilki, Bafetimbi Gomis ile birlikte şarkı söyledi. Peki Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki Instagram hesabı ne? Aleyna Tilki twitter adresi hangisi?

Aleyna Tilki kimdir, kaç yaşında? Aleyna Tilki aslen nereli? Aleyna Tilki şarkıları hangileri? Aleyna Tilki Bafetimbi Gomis ile birlikte şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıktı. Genç şarkıcı Aleyna Tilki, "O Sen Olsan Bari" şarkısıyla meşhur oldu. Galatasaraylı Bafetimbi Gomis'in de evinin balkonunda söylediği şarkı sonrası Galatasaraylı taraftarlar sezon boyunca Gomis'in golleri sonrası bu şarkıyla adeta coştu. Peki Aleyna Tilki hakkında bilmedikleriniz neler?
 

Aleyna Tilki kimdir, kaç yaşında? Aleyna Tilki nereli?


Aleyna Tilki, 2000 yılında Konya'da doğmuştur. Aleyna Tilki şu anda lise eğitimi almaktadır. Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodur. Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz programına katılmış ve Gesi Bağları türküsüyle hafızalara kazınmıştı. Aleyna Tilki ardından Cevapsız Çınlama şarkısıyla popüler olmuştur. Aleyna Tilki'nin annesi aslen Trabzon Oflu'dur. 

'Kötü örnek olduğu' şeklindeki eleştirileri de ciddiye almadığını belirten Aleyna Tilki, “Makyaj bile yapmıyorum. Giyimim yaşıma uygun. Hatta ben yaşımdan küçük giyiniyorum. Benim yaşımdaki insanlar benden daha çok büyük giyiniyorlar. İnsanlar beni 16 yaşında bile görmüyorlar” ifadelerini kullandı

ALEYNA TİLKİ INSTAGRAM HESABI! TIKLA!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"