comScore

Galatasaray Galatasaray

Aleyna Tilki: 'Galatasaray taraftarı acayip! Şarkım Gomis'e yakıştı'

20 Mayıs 2018, Pazar 20:19
Aleyna Tilki: 'Galatasaray taraftarı acayip! Şarkım Gomis'e yakıştı'

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında konser veren Aleyna Tilki, konserin ardından GS TV'ye açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Türk Telekom stadındaki şampiyonluk kutlamalarında Aleyna Tilki sahne aldı. Sezon boyunca Gomis'in gollerinden sonra stadyumda "O Sen Olsan Bari" şarkısıyla coşan sarı kırmızılı taraftarların önünde Türk Telekom stadında Aleyna Tilki konser verdi. 


Aleyna Tilki'nin Galatasaray şampiyonluk kutlamalarındaki konseri


Aleyna Tilki kutlamalar öncesinde Gomis ve oğluyla tanışırken, daha sonra Türk Telekom stadında sahne aldı. Galatasaray taraftarlarına teşekkür eden Aleyna Tilk önce "O Sen Olsan Bari" şarkısını söyledi. Genç şarkıcı daha sonrasında sarı kırmızılı taraftarlara teşekkür ederken, "Tebrikler şampiyon Galatasaray. Burada olmaktan çok mutluyum. Sezon boyunca şarkımı çaldınız. Bana da bu şarkıyı seyirciyle birlikte paylaşmak düşer. Hep beraber eğlenelim." diye konuştu. 

Galatasaraylı taraftarlar ise konserin devam ettiği anda kutlamalar için sahneye çıktı. Aleyna Tilki futbolcuların podyuma çıktığı anda şarkısına devam ederken, devamında ise "Are you Ready" şarkısıyla futbolcular da kutlamaya eşlik etti. 

Aleyna Tilki konser sonrasında kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada ise, "Burada olmaktan çok mutluyum. Çok tebrik ediyorum Galatasaray'ı. Acayip bir taraftar, süperdi. "Şarkım Gomis'e çok yakıştı. Gomis şarkımı söylediği için gerçekten çok mutluyum. Tekrardan Galatasaray'ı ve taraftarları şampiyonluklarından dolayı tebrik ediyorum." dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"