comScore

Galatasaray Galatasaray

Al Nassr Galatasaray'a parayı ödemedi! FIFA'lık oldu

10 Şubat 2021, Çarşamba 20:12
Al Nassr Galatasaray'a parayı ödemedi! FIFA'lık oldu

Al Nassr'ın Maicon transferinde Galatasaray'a ödeme yapılmadığı gerekçesiyle FIFA ile başı dertte. Suudi Arabistan kulübü yetkilileri bunun üzerine harekete geçti. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray, Maicon'un Al Nassr'a transferinden sonra Suudi kulübünden herhangi bir ödeme alamadığı gerekçesiyle FIFA'^ya gidince, Al Nassr yönetimi bunun üzerine krizi çözmek adına harekete geçti. 

TRANSFER YASAĞI
Al Nassr yetkilileri, Galatasaray ile yaşanan Maicon krizini çözmek için harekete geçti. Zira FIFA, daha önce Al Nassr'a Maicon transferinde Galatasaray'a ödeme yapılmadğı gerekçesiyle üç transfer dönemi yasağı tehlikesiyle karşı karşıya. 

FIFA SÜRE VERDİ

Henüz ek yaptırım uygulamayan FIFA, bu konuda Al Nassr'a gönderdiği mektupta kulübe yaz transfer dönemine kadar süre verdi. 

1.430.000 EURO'YA TRANSFER OLMUŞTU

Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbolcumuz Maicon Pereira Roque için Al Nassr Saudi Club ile net  1.430.000 Euro transfer bedeli karşılığında anlaşmaya varılmıştır." ifadelerine yer verildi. 

GALATASARAY'A ÖDENMESİ GEREKEN PARA 7 MİLYON RİYAL
Al Nassr kulübünden yakın bir kaynağa göre "Maicon transferiyle ilgili Galatasaray'a toplan ödenecek miktar 7 milyon riyal. Yönetim şu anda gerekli miktarı ödemek için çalışıyor. Bu konu günler içinde sona erecek ve ek yaptırım uygulanmayacak. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!