comScore

Galatasaray Galatasaray

Akhisarsporlu Güray: 'Hakemin Allah belasını versin!'

16 Mayıs 2019, Perşembe 00:08
Akhisarsporlu Güray: 'Hakemin Allah belasını versin!'

Akhisarsporlu futbolcular Güray Vural ve Caner, Galatasaray maçının ardından hakem Suat Arslanboğa hakkında çok sert konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Türkiye Kupası'nı kazandığı Akhisarspor maçının ardından Akhisarsporlu futbolcular Güray Vural ve Caner çok sert konuştu. 

GÜRAY VURAL: "SUAT ARSLANBOĞA'NIN ALLAH BELASINI VERSİN"
Tepkimiz Galatasaray'a değildi. Onları tebrik ediyorum. Hakemle ilgili söyleyebilecek ne vardı? Suat Arslanboğa sağ olsun bizi küme düşürdü. Bugün de kupayı Galatasaray'a hediye etti. Hocamız zaten söyledi. Suat Arslanboğa 8 maçımızı yönetti ve hepsini kaybettik. Galatasaray da tüm maçlarını kazandı. Biz daha ne diyelim? Yazık, yazık... Suat Arslanboğa'nın Allah belasını verdin. 

CANER: "SUAT ARSLANBOĞA BİZİ YEDİ"

Türkiye'nin en güzel kulübünü küme düşürdü. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Onu final maçına verenler? Bu kadar kolay değil. Suat Arslanboğa bizi yedi. Biz kümeye düştük diye mi Avrupa'ya gitmeyelim?  Suat hocaya 'Bizi küme düşürdün' diyorum, o bana 'Ben sizin Rize'de neden kaybettiğinizi biliyorum' diyor. Yanlış taktik yapmışız gibi konuşuyor. Yazık günah değil mi? Bizi küme düşürdü, kupayı elimizden alıp verdi. Bugün bizi Suat Arslanboğa yendi. 

''BİRİSİNİN ELİ DEĞDİ''

Akhisarspor Teknik Sorumlusu Ercan Kahyaoğlu, Galatasaray mücadelesi sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada: "Maç öncesinde dışarıdan müdahalede bulunulmasın diye istekte bulunmuştuk. Ancak maalesef oyuna yine birisinin eli değdi. 1. penaltı hadi neyse de, 2. penaltı çok ağır oldu." ifadelerini kullandı.

Türkiye Kupası Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)