comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e olay sözler

16 Mart 2020, Pazartesi 00:23
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e olay sözler

Ahmet Çakar, Fatih Terim'in "Ligler ertelensin" yönündeki açıklamalarını değerlendirdi.  

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi ardının yaptığı basın toplantısında liglerin seyircisiz oynanması ve ertelenmemesi yönündeki karara tepki gösterdi. 

Fatih Terim basın toplantısında birbirinden çarpıcı açıklamalar yaparken, Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, canlı yayında Terim'in basın toplantısı şu sözlerlerle yorumladı:
"MUSTAFA CENGİZ İLK KONUŞTUĞUNDA ERTELENMELİ DESEYDİN ELİNİ ÖPERDİM"

Ey Fatih Terim! Madem sağlığı düşünüyorsun, çok güzel de. Mustafa Cengiz 50 bin kişi, dezefenteke ettik, gelsin dedi. O zaman ertelenmeli deseydin. O zaman dersen ben senin elini öperim.

"DEVLETE GİDER YAPIYORSUN"

İbrahim Kalın Türkiye Cumhuriyeti'nin kararını verdi. O dakikadan sonra kimse devletin kararına karşı koyamaz. Sen o zaman devlete gider yapıyorsun.

"FUTBOL DİREKTÖRÜYKEN BÖLGESEL AMATÖR LİG İÇİN YAPTIN?"

Fatih Terim diyor ki, hadi biz neyse. Alt liglerde ve hatta Bölgesel Amatör Lig takımlarının Allah yardımcısı olsun. Sen yıllarca futbol direktörüydün. BAL için ne yaptın?

"AKLIN SIRA ABDULLAH AVCI'YA ÇAKIYORSUN"

Sergen'e diyorsun ki. Eli değmiş. Bana göre Beşiktaş çok kötü oynadı. Hiç Sergen'in eli değmiş gibi değildi. Sergen Yalçın yönetimindeki en kötü maçıydı. Ancak sen aklın sıra Abdullah Avcı'ya çakıyorsun. Geçen sene TürK Telekom'daki o maç. Ayrıca bu sene Abdullah Avcı ilk maçta seni yendi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)