comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Çakar'dan Dursun Özbek tepkisi

10 Ağustos 2017, Perşembe 15:07
Ahmet Çakar'dan Dursun Özbek tepkisi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği'ne başkan seçilmesinin ardından Ahmet Çakar'dan ilginç bir yorum geldi.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Göksel Gümüşdağ'dan boşalan Kulüpler Birliği Başkanlığına seçildi. Özbek'in başkan seçilmesinin ardından sosyal medyada yorum yapan Ahmet Çakar'dan ilginç bir çıkış geldi.

"BAŞIMIZ SAĞOLSUN"
Twitter hesabından Dursun Özbek'in başkan seçilmesiyle ilgili paylaşım yapan Ahmet Çakar, "Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı olmuştur. Başımız sağolsun." dedi.
 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı oldu


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği vakfının yeni başkanı oldu. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın aday olmayacağım açıklamasından sonra kulüpler tarafından başkan adayı olarak gösterilen Dursun Özbek, birliğin yeni başkanı seçildi.

''GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM''

"Göksel başkan çıtayı çok yükseltti. 3 sene içerisinde çok iyi hizmetler verdi. Göksel başkan çıtayı çok yükseltti. 3 sene içerisinde çok iyi hizmetler verdi. Ben 1 yıl süreyle seçildim. Türk futbolunun sıkıntılarının takipçisi olacağım. Göksel başkanın bıraktığı yerden devam edeceğiz. Bir değişim söz konusu değil.''

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)