comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a sert sözler: 'Sen kendini ne zannediyorsun?'

16 Nisan 2018, Pazartesi 00:42

Arda Turan'ın Galatasaray maçı sonrasında yaptığı açıklamaaları sert bir dille eleştiren Ahmet Çakar, Beyaz TV'de gündem yaratacak ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Arda Turan'ın, Galatasaray maçı sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamalara Ahmet Çakar'dan sert eleştiri geldi. Süper Lig 29. haftasında oynanan Galatasaray - Başakşehir maçında sarı kırmızılı taraftarların protesto ettiği Arda Turan, karşılaşma sonrasında bu tepkilere cevap verdi. 


Galatasaray taraftarlarından Arda Turan'a protesto


Galatasaray taraftarlarının Başakşehir maçında protesto ettiği Arda Turan'ın müsabaka sonrasında açıklamalarına tepki gösteren Ahmet Çakar şunları söyledi:

"ARDA SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYORSUN?"
Arda sen kendini ne zannediyorsun? Hep ben, ben, ben. Ben hata yaptım ama hepsinde ben haklıydım. Ben Allah için yaşıyordum diyorsun. Kendini beğenmişlik. Basın mensuplarını tırnak içinde hakir gören, onların pırangaları olduğunu söylemeye çalışan. Basın mensuplarına bilirsiniz ama yazamazsınız demek? Bilal Meşe'ye saldırdın, küfür ettin. Milli takımdan kovuldun, sonra geri döndün. Avrupa Şampiyonası'nda türlü olaylar yaptınız. Söylyeceklerim bu kadar."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.