comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Çakar: "Türk hakemleri soykırım yapıyor. Galatasaray maçında..."

18 Şubat 2018, Pazar 23:50
Ahmet Çakar:

Kasımpaşa - Galatasaray maçında Serdar Aziz'in penaltı pozisyonuna Ahmet Çakar'dan eleştiri geldi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 22. haftasında deplasmanda Kasımpaşa'ya 2-1 mağlup oldu. Müsabakada 45. dakikada Serdar Aziz'in pozisyonu gecenin tartışma konusu olurken, Galatasaray cephesinden Abdürrahim Albayrak sert tepki gösterdi. Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar'dan ise son haftalarda Türk hakemlerinin performansına sert tepki geldi. 


Kasımpaşa - Galatasaray Serdar Aziz'in penaltı pozisyonu


Galatasaray cephesinin tepki gösterdiği Kasımpaşa maçındaki Serdar Aziz'in penaltı pozisyonu hakkında,  "Türkiye'de soykırım yaşanıyor, kimse farkında değil. Türk futbolunun katili Türk hakemleri neredeyse her maç, özellikle 4 büyük maçlarda katliam yapıyorlar. Takım ayırt etmeksizin hata yapıyorlar. Serdar Aziz'in pozisyonu penaltı değil. Eğer penaltı ise ben 20 senelik kariyerimi çöpe atarım." ifadelerini kullandı. 

SERDAR AZİZ MAÇ SONU TEPKİ GÖSTERDİ
Galatasaraylı futbolcuların 45. dakikada Kasımpaşa lehine verilen penaltı pozisyonuna yoğun itirazları olurken, maçın ardından Serdar Aziz stattan sekerek çıkarken “ penaltı pozisyonunda ben darbe alıp sakatlandım Ama hakem ne hikmetse onlara penaltı verdi. Gördünüz işte” sözleri ile hakem Halis Özkahya'nın kararına tepki gösterdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.