comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Bulut'tan Falcao açıklaması: "3-5 güne belli olur"

04 Ağustos 2019, Pazar 23:52
Ahmet Bulut'tan Falcao açıklaması:

Falcao transferi için Fransa'da bir süredir görüşmeleri yürüten menajer Ahmet Bulut, İstanbul'a döndü ve son durumla ilgili bilgi verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Falcao transferi için bir süredir Fransa'da Monaco kulübüyle görüşmeleri yürüten menajer Ahmet Bulut, Türkiye'ye döndü. Ahmet Bulut, havaalanında transferle ilgili son durumu TRT Spor'a aktardı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao'nun Galatasaray transferi son dakika (Ahmet Bulut & Falcao transfer açıklaması)


Menajer Ahmet Bulut yaptığı açıklamada, "Aynı durum devam ediyor. Falcao sözleşmeli bir oyuncu ve şu anda konuşmam doğru olmaz. Herkesi anlıyorum ama transferi için uğraşıyoruz. 3-5 güne belli olacak inşallah." ifadelerini kullandı. 

FALCAO'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI
Monaco'nun kendisine yeni sözleşme teklifinde bulunmadığını söyleyen Falcao, iyi teklifler aldığını ve bir an önce çözüme geleceğiyle ilgili durumun çözüme kavuşmasını istediğini söyledi. 

"İYİ TEKLİFLER ALDIM"

Falcao yaptığı açıklamada, "Kulüp bana sözleşme uzatma teklifinde bulunmadı. Sözleşmemin bitmesine 1 yıl kala. İyi teklifler geliyor. Geleceğimi ve ailemi düşünmem gerekiyor. Durumun bir an önce çözüme kavuşmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. 

"BEKLEMEK NİYETİNDE DEĞİLİM"

Falcao, "Petrov'un kalmamı istediğini biliyorum ama bu şartlarda zor. Şu anda teklifleri inceliyorum ve iyi teklifler var. Niyetim beklemek değil. Umarım durumumu bir an önce çözüme kavuştururum." diye konuştu.

Kolombiyalı golcü transferiyle ilgili yönetimle herhangi bir sorun yaşayıp yaşamayacağı yönündeki soruya ise, ""Sorun çıkacağını sanmıyorum. İyi ilişkilerimiz var. Kulübü anlıyorum ve onlar da beni anlıyor. 33 yaşındayım ve kendim için en iyi kararı vermeliyim" yanıt verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!