comScore

Galatasaray Galatasaray

Ahmet Bulut açıkladı: "Arda için önceliğimiz Galatasaray"

17 Ocak 2020, Cuma 20:15
Ahmet Bulut açıkladı:

Bonservisi elinde Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut "Önceliğimiz Galatasaray" dedi. 

FutbolArena - Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan transfer açıklaması geldi. Medipol Başakşehir ile yolları ayrılan ve son günlerde menajerlerin Brezilya ve Arjantin'deki kulüplerle görüştüğü iddia edilen tecrübeli futbolcunun geleceği konusunda Ahmet Bulut, net bir açıklama yaptı. 

A Spor'a konuşan Ahmet Bulut, "Arda Turan'ı isteyen 2 kulüp var ama şu anda önceliğimiz Galatasaray" ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Arda Turan Galatasaray transferinde son durum


Yusuf Günay, Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağı söyletinlerine ilişkin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamda, "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır Arda Turan'ın kendisinden de, menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilşkin taraftarmızın verdiği tepkilerdir" ifadelerini kullandı.
Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)