comScore

Galatasaray Galatasaray

Adnan Polat'tan Fatih Terim ve Türk Telekom itirafı

03 Haziran 2019, Pazartesi 10:52
Adnan Polat'tan Fatih Terim ve Türk Telekom itirafı

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Fatih Terim ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajda teknik direktör Fatih Terim hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı. Sarı kırmızılı kulüpte başkan olması halinde Terim'le çalışıp çalışmayacağı sorulan Adnan Polat, "Hayır" yanıtını verdi. Adnan Polat ayrıca Türk Telekom Stadı'nın yapımıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. 


Galatasaray Haberleri: Adnan Polat'tan Fatih Terim ve Türk Telekom Stadı açıklaması


"FATİH TERİM BİZİ ZOR DURUMDA BIRAKTI"

"Hayır çünkü başkan olduğum dönemde Terim'e teklif götürmüştük. Önce kabul etti. Kabul ettiği için o dönemki teknik direktör Frank Rijkaard ile yolumuzu ayırdık. Ancak ertesi gün ailemle konuştum, "Türkiye'de çalışmak bize acı veriyor" diyerek teklifi geri çevirdi. Üç ay sonra seçim kararı aldık ve ben seçime girmedim. Benden sonra Ünal Aysal başkan oldu. Bizi o dönem ortada ve zor bir durumda bırakan Terim, teknik direktör olarak geri geldi. Ben bu olayı kamuoyunun takdirine bırakıyorum."
"TÜRK TELEKOM'U CUMHURBAŞKANIMIZ YAPTI"

"Türk futbolu tesisler açısından şanslı bir dönemini yaşıyor. Cumhurbaşkanımız spora önem veriyor ve ciddi yatırımlar yapıyor. Ülkenin dört yanında alt yapısı sağlam tesisler yapıldı. Türk Telekom'un yapılış sürecinde devletin bize yaptığı desteği unutamam. Cumhurbaşkanımız yaptı Türk Telekom'u. O dönemde eleştirmişti bizi rakiplerimiz ama bizden sonra birçok kulüp de devlet desteğiyle statlarını yaptı."

"GALATASARAY'IN ŞAMPİYONLUĞU BENİ ŞAŞIRTTI"

"Beşiktaş ve Başakşehir çok iyi futbol oynadı. Rakipleri bu kadar iyi oynarken Galatasaray'ın şampiyon olması beni şaşırttı. Rakiplerin iyi oyunu karşısında Galatasaray'ın şampiyonluğunu çok zor görüyordum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!