comScore

Galatasaray Galatasaray

Adnan Polat'tan başkan adaylığı ve Ünal Aysal sözleri

05 Mayıs 2021, Çarşamba 10:46
Adnan Polat'tan başkan adaylığı ve Ünal Aysal sözleri

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Sabah Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Polat, "Galatasaray beni ibra etmeyerek büyük zarar gördü. Benden sonra Galatasaray başkanlık makamı ağırlığını kaybetti." dedi.

"GALATASARAY GÜCÜNÜ KAYBETTİ"
"Herkes herkese ağır ifadelerle konuşuyor. Eskiden bu tür eleştirileri aklı selim insanlar yapar, birkaç kişi dile getirirdi. Şimdi ağzına gelen herkes her lafı söylüyor. İbrasızlık konusunda bana iade-i itibar yapılması dile getiriliyor. Bu sadece benim için değil tüm arkadaşlarım için geçerli. Binin üzerinde Galatasaraylı bu ibrasızlıktan sonra kendilerini geri çekti ve küstü. Galatasaray bu olayların ardından diğer camialar karşısında gücünü kaybetti."

"ÜNAL AYSAL HAR VURUP HARMAN SAVURDU"

"Bir Galatasaray Başkanı'nın 24 saat kulübe vakit ayırması gerekir. İş hayatım ve projelerimin yoğunluğu başkanlığa vakit ayırmak için yeterli değil. Göreve geldiğimde 253 milyon dolar borç vardı, bunu 50 milyon dolara kadar indirdik. Karanlıktan aydınlığa çıkardık. Bir dönem daha kalsaydım kârda olan bir Galatasaray olurdu. Yaptıklarımız sonucunda bıraktığımız güçlü ekonomik yapıyı maalesef Ünal Aysal har vurup harman savurdu."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!