comScore

Galatasaray Galatasaray

Adnan Öztürk: "Galatasaray ceza almazsa çok şaşırırım"

15 Nisan 2018, Pazar 11:12

Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Adnan Öztürk, A Spor'da katıldığı programda Galatasaray'ın gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden ve başkan adaylarından Adnan Öztürk, A Spor'da katıldığı programda Sarı-Kırmızılı takımın sorularını yanıtladı.

Adnan Öztürk, gündemdeki birçok konuya değinirken Galatasaray'ın UEFA'dan ceza almadan dönmesinin çok şaşırtıcı olabileceğini söyledi. 
 

Adnan Öztürk'un Galatasaray ile ilgili yaptığı yorumlar


Adnan Öztürk: “UEFA, Galatasaray'a Avrupa'dan men cezası vermezse çok şaşırırım. Pozitif anlamda çok sevinirim. Orada yazılı kurallar var. Yazılı kurallara uyarsınız ya da uymazsınız. 1 kere tolere edebilirler. Kurallar var ve bu kurallara uymanız beklenir. Çok iyi savunma yaptık demekle bunlar olmaz. Mış gibi yapmamak lazım" diye konuştu.
"TERİM ŞAMPİYONLUĞU BIRAKMAZ"

Yabancı sınırına son derece karşı olduğunu dile getiren Adnan Öztürk, Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyeceğini düşündüğünü belirterek, "Galatasaray'ı seyrediyorum ama sahada Galatasaraylı göremiyorum. Yabancı kuralına çok karşıyım. Başakşehir maçı önemli maç ama bence bu saatten sonra Fatih Terim şampiyonluğu bırakmaz" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.