comScore

Galatasaray Galatasaray

Adem Büyük'ün eşi isyan etti: 'Ne yapsaydı? Maçı mı satsaydı?'

16 Mayıs 2021, Pazar 12:39
Adem Büyük'ün eşi isyan etti: 'Ne yapsaydı? Maçı mı satsaydı?'

Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor ile oynadığı maçın ardından gelen hakaretlere isyan etti.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in son haftasında ağırladığı Yeni Malatyaspor'u 3-1 mağlup etti. Galatasaray'ın eski oyuncusu Adem Büyük, karşılaşmada Yeni Malatyaspor'u öne geçiren ilk golü kaydetti. Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor ile oynadığı maçın ardından gelen hakaretlere sosyal medyada isyan etti.

"NE YAPACAKTI? MAÇI MI SATACAKTI?"
"Maç bittiğinden beri bana ve eşime çok büyük hakaretler ediyorsunuz. Benim büyük bir Galatasaray taraftarı olduğumu çoğunluk bilir. Siz şu an ne kadar üzülüyorsanız, ben de o kadar üzülüyorum. İnanın eşim de o kadar üzülüyor. Eşim Malatyaspor'un ekmeğini yiyor, benim eşim ne yapacaktı? Maçı mı satacaktı?

"LÜTFEN ARTIK DURUN!"

"Şeref bizim için çok önemli. Eşim bu hakaretleri hak etmiyor. Galatasaray'dayken ne kadar çabaladığını, elinden geleni yaptığını çok iyi biliyorsunuz. Şu an Malatyaspor'un ekmeğini yiyor. Orası için savaşmak zorunda. Ona da bu yakışırdı. Galatasaray fotoğraflarını silin diyorsunuz, eşim bunu hak etmiyor. Eşim ekmeğini nereden kazanıyorsa orası için savaşmak zorunda. Galatasaray'dayken çok hırslıydı, çok isteyerek oynadı. Onun mücadelesini, maç satmayacağını biliyorsunuz. Lütfen artık durun."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"