comScore

Galatasaray Galatasaray

Acun Ilıcalı'nın Fatih Terim ile Survivor anısı

20 Şubat 2020, Perşembe 20:17
Acun Ilıcalı'nın Fatih Terim ile Survivor anısı

Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan Survivor programıyla ilgili Tehlikelİ Sular adlı programda Fatih Terim ile olan anısını anlattı. 

FutbolArena - TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Survivor Tehlikeli Sular programında Oğuzhan Uğur'un sorularını yanıtladı. 


Acun Ilıcalı - Fatih Terim anısı


Acun Ilıcalı programda geçtğimiz günlerde başlayan Survivor'da yarışmacılar ve sezona dair açıklamalarda bulunurken, Fatih Terim ile olan anısını da anlattı. 

Fatih Terim aradı bir gün. 'Acun' dedi, 'Bir çocuk var, Survivor'a katılmak istiyor. Oluyorsa bir düşünür müsün?'. Ben de, 'Tamam hocam, sizden geliyorsa tabii ki ilgileniriz' dedim. Çocuk geldi, iyi bir çocuk ama bir Survivor değil. O ışığı göremedim. Çocuğa da durumu anlatmam lazım. Dedim ki: Bizim durumu şöyle anlatayım. Bİzim iş çok ciddi. Şöyle bir örnekl verebilirim. Ben topçu yollasam Fatih Terim oynatacak mı? Ama çok güzel anlattım bunu. Birkaç gün sonra Fatih Hoca aradı. "Acun" dedi, "arkadaşla ilgilenmişsin sağol" dedi. "Ne demek hocam tabii ki ilgileneceğim" dedim. "Bir şey demişsin" dedi. "Ben yollasam Fatih hoca oynatacak mı? demişsin". "Çok güzel söylemişsin" dedi. Ben de övgü almayı bekliyordum o an. Fatih Terim'in cevap şu: Biz bunu hak edecek ne yaptık?
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!